trolko . tak ako to dnes vyzera???
trolko . tak ako to dnes vyzera???
trolko ... ides bomby
chod niekedy do ciech sa pozriet tupa krava
co trepes a slovaci su co.. polovica sa hned pomadarcila. v rakusko uhorsku .. potom dosli nemci . hned sme boli fasisti .. a vyvazali sme nasich ludi na smrt a este sme za to hitlerovi platili .. a ked dosli komunisti tak sme hned boli komunisti ktori znicili krajinu . znicili sukromne ponikanie strielali vlastnych ludi na hraniciach .. okradali udavali zatvarali za nazor.. volby len pro forma.. a ked sme sa konecne dostali do unie zase zradzame tych ktori nam pomahaju vdaka ktorym sme sa posunulii aspon trochu v zivotnej urovni .. a ty ruske prasa budes na niekoho ukazovat
slusnost na vas neplati pre vas je to slabost.. tak dostavate to com ponukate. prasata
konsolidacia je co podla teba?
takze kalinak bojuje za fasistu bombica. a chce rusit specializovany sud. to je demokracia.. gratulujeme.. takze mozeme hajlovat lebo je to slobodny nazor heheh . ale nemozeme povedat ze streleny premier.. ................ to uz nieje sloboda slova.. super tento stat upada po vsetkych strankach .. tato vlada nici uplne vsetko na com je zalozeny slobodny stat.
kde je huliak .. ved hovoril ze za vsetko moze niekto iny.. jaaaj pockat huliak je uz zahojeny takze st rat na vsetkych
taketo vyjadrenia su na paragraf . si pamatam ked estok prenasledoval ludi za svoj nazor. :)))) ked si povedali na ficinu v podobnom zmysle ako pises ty rusacky pes
samozrejme ze to povedal ved je z koalicie. heheh .. :))))
tento klamarsky prezident :)) postavicka pat a mat.. boze moj .. takto hluep vedenie statu sme nemali ani ked tam bol meciar a luptak
opozicia je hlupa. ficina by snimi nikdy nehlasoval za nic. ficina je vypocitava svina.. a kym to opozicia nepochopi nikdy nebude vladnut..
neboj sa ked bude treba eurodotacie ficina bude vykrikovat aby tu eu zaplatila hehe e.. este som nepocul ze by trus poslal nejake milioniky aby sme sa mali dobre
no dobre dezolati tesime sa svami dokazali ste to konecne uz sa nam bude zit dobre.. ??? ste sa potesili .. som za to rad.. a teraz naspet k realite . kde je busta.. preco simkovicova plati za letenku 16 000e .. preco kalinak kupuje lietadla ktore nam netreba preco staviame statnu nemocnicu bez dozoru .. toto nech vas trapi preco dotacie dostavaju na to aby si stavali vili .. preco kalinam nemusi dodrziavat zakon preco je riaditel sis klamar a podvodnik . preco obzalovany podpreseda parlamentu meni trestny zakon .. preco je vsetko drahe ked okolo nas je vsetko lacnejsie..
ako ti zmeni k lepsiemu zmena tejto ustavy aby si sa mal lpesie . :))) napis mi .. nech viem .. co ste dokazali .. ano mne je to jedno .. pretoze kazdy si moze zit ako chce.. ak chce byt kon nech je.. nikto nedava do zakona ze kon moze byt hoci kto .. a ak to zakazes aj tak ti to nepomoze ten co chce byt kon bud ekonom stale. tak ako boli homosexuali aj za komunistov . su aj teraz . nic sa tym nezmenilo .. pochop to uz .. tieto bludy vam sackuju do hlavy aby si nemyslel na to ze ked prides do obchodu je vsetko draksie ako u susedov. ale som rad ze aspon nevolis tychto blaznov co nam vladnu .. .
ja sa nehnevam . sa smejem ze aka hlupost .. :)))) ale gratulujem vam .. som rad ze sa vam to podarilo .. zivot ide dalej a ficina bude kradnut stale viac. to mne trapi . nie 72 pannien .. :))))) krajina na kolenach ale toto je pre vas dolezite to sa tesim . :))))))))))))))))))hlupy narod je odkazany na zanik
mne to nevadi . mne je to jedno . len sa smejem ako hlupaci sa tesite veciam ktore nijako nezmenia vas zivot . ale ze sak okrada ten prasak to vam nevadi hlavne ze ste vyhrali boj ktory nebol chapes konecne co ste dokazali nic.. vobec nic..
no mam smolu lebo mne je eto jedno . pre mna su stale len dve pohlavia. a ako doteraz to nikto neriesil len sibnuty ficina.. :)) tesite sa z absolutnej hluposti ale ze vas okrada ficina vam nevadi staci vam nasypat zrno
co je na tom dobra vec ked nezosobaseni nemozu osvojit dieta.. a nahradne materstvo .. co je na tom zle???
ano konecne je cas na stastny zivot dezolati uz nemaju nic cim by nadavali na ostatnyvch
Odporúčame