chudina jedna. ja osm bol v usa per rokom letenka ma stala 466e .. a svina si kupi ya 6000e. ceskz preyident leti economy class.. nasi papalasi si uzivaju zivota a minaju ako po nebohom v case setrenia
chudina jedna. ja osm bol v usa per rokom letenka ma stala 466e .. a svina si kupi ya 6000e. ceskz preyident leti economy class.. nasi papalasi si uzivaju zivota a minaju ako po nebohom v case setrenia
hlupaci . ak si myslia ze taraz klesnu ceny tak bohuzial uz raz ked vyzenu ceny hore dlho tam ostanu . koli tejto tupej vlade
niekto staty na tom pracuju . ale hluapci na slovensku zase vedia najviac hehehe .. :)))) gratulujem ..
sulin si hlupy .. dezorientovany.. rusky pes
eu nestanovuje cenu ty jelito . ale trh . boze moj
co trepes ved uz je dokazane ze cesi maju teraz lacnejsi plyn ako u nas.. a nedotuju ho .. Spp na slovensku a spp v cexhach dodava za rozlicne ceny a cesi uz nemaju rusky plyn.. :))))))) slovenske spp do ciech predava nas plyn o 16e lacnejsie
to je cinizmus aleno hlupota?
uz vsetxci vedia aj dokonca jano z dediny ze rusky pacny plyn nieje.. ale dokola to niekto opakuje.. taky ficina si myslis ze jeho volici su debili ale asi su .. ked to zeru .. :))))) strnad a ficina chcu rachlo este vytiahnut z ludi co sa da a potom sa budu smiat po volbach ako znicili krajinu
a ked sme pri tom do ruska by som neposlal ani jeden volebny listok . rusky pes je podvodnik
a pretoto si idiot.. hore pise ze sa registrovalo 13000 ludi .. si tupy alebo totalny idiot.. to ze tam zije 350 000 znamena ze 340 000 sa neregistrovalo a nechce volit. occccch
nevie ale povie ti lebo izrael
nacek ty si daj odchod z krajiny do ruska odkial si dosiel
tuska ma pravdu .. a hlavne staty ktore po vojne boli pod ruskym zvazom by mali najlepsie vediet co tato krajina dokaze znicit vsetko
rusky pes ..
rusky pes .. moldavci nie su hlupaci ako na slovesnku .. :))))) gfratulujem moldavsku
boze ty si hlupeto
tupelo kym sa im minu zasoby europa bude na obnovitelnych zrojioch a ruskeho psa potrebiovat uz nikto nebude len krjainy tretieho sveta.
tupica .. norko dansko tiez maju plyn :))))) diverzifikacia vies co je??? nevies
spp uz podalo zalobu za nedodavanie plynu??? ci ako to je ? .))))) slovaci to zaplatia zo svojho . vrecka. :))))) hlupy narod co ste si zvolili to mate.. rus nedodava a slovak caka .. kym ine staty zazalovali rusa. za neplnenie zmluvy
ruske trolice uz placu a zase len nam to uskodi hehehe .. jaaaaj sa smejem na tupocviach .. spp treba vypnut. radcsej bude plyn z ciech nosit v nadrziach .
Odporúčame