chudaci cesi . ochutanju to co tu musiem zrat uz 2 roky
chudaci cesi . ochutanju to co tu musiem zrat uz 2 roky
nezabudajme na 13 dochodky ktore nas zenu do pekla kazdy dok 2 miliardy
na vine je matovic . odor heger.. :)))) ale nie zlodej ktory vladne uz 15 rokov :))))
u nas by sa to volalo zapadna diktatura nie bezpecnost a ohladuplnost :)
Google pravo? alebo si studoval skolu zivota.
a hlavne policajti robia co maju .. a nemusia sa bat svojho nadriadeneho ..
nasi policajti nic nerobia ze stale ceskych policajtov davate???
nebud urazeny. unemu nerozumiete . slusnost na vas neplati ..
ano lebho u nas je korupcia a zamosti .. tam im to nema kto vybavit ani to neukecaju . a policajti sa snima nebavia . pokuta hotovo
zapad ma obrovsku vyhodu .. nie su zatazeny komunizmom.. a cuduj sa svete zije sa tamlepsie . ale nasi hlupi obcania stale placu za biedov . birokraciou uplatkartvom.... takto funguju staty v komunizme. podpulove potraviny. a chudoba ktorej staci slubovat lepsie zajtrajsi a triedneho nepriatela
skus si upratat doma tupec
neviem preco nas porovnavat s vyspelim statom porovnevajte nas so statmi ktore su na nasej urovni ako ekonomickej aj myslenim . teda rusko . bielorusko . vietnam cina. a podobne. ale nie s finskom .. dakujem . konecne si povedzme uz pravdu kam patrime slovaci su podradny tupy narod ktory patri na vychod a nieje schopny samostatnosti
matovicovi ludia uz dva krat sklamali ludi . raz tabakova stetka. a teraz tito dvaja vysoko nabozni ludia... ficina by svama nikdy nehlasoval aj keby vedel ze to ludom pomoze,,.
investror obchadza krajinu ale hlavne ze dochodcom dame 13te dochodky.. gratulujem .. kde tuto krajinu vedu .. konsolidacia bude potrebovat konsolidaciu
trolko .. rusa sa uz nikto neboji,.. keby rus nemal jadrove bomby. tak o neho nikto nezakopne
podla mna len dosli natankovat. ked v ruskiu uz nieje co
myslis tych co sem naliali uz 25 miliard??? do tejto studne kde slovak ukradne aj pokazeny kamen?
stagnaciu mame len na slovensku a v madarsku orban je asi napichany
Odporúčame