byt hlupak je tvoja super moc??
byt hlupak je tvoja super moc??
a hned teraz sa mas lepsie konecne bude pokoj od 72 pohlavy a nebudeme muset pocuvat smeracke sracky dokola uz im opstava len ozobracovanie naroda.
krajina upada ale tesia sa ako keby sme boli najvyspelejsia krajina eu .. to je ironia
rusky vrah bude vzdy vrah . po zmene vlady treba premenovat vsetky ulice co maju nieco spolocne s ruskom .. a vsetky pamatniky ktore nesu nejaky rusky nazov.. ruskeho psa treba uplne vymazat z nasej historie
dufam ze pravda roby zoznam ruskych psov ktori tu obhajuju vrazdenie slovanov a potom odovzda ip adresy statu ktory ich bude vyhostovat..
ja som pocul ze pu tler povedal ze ukrjainu nikdy nenapadne a nema ziadne zaujmy na ukrjaine a ukrajinu uznava ako stat jej uzemia nepoterwebuje heheh .. rusky pes ako vzdy klame. nieje jedina zmienka o otm kedy rusky pes hovoril pravdu
gratulujem ze tvoji slovania vrazdia svojho suseda a a krajinu kde polovica naroda su rusi :))))) neboj sa trolko ked pride nova vlada vsetkych vas vyhostime
a rus sa kedy stiahne zo vsetkych kolonii???
rusky trolko . prvu svetovu vojnu zacali rusi aj druhu :))))) rusky pes je vrah a nic ine
ako vola rusky pes to co sa deje na ukrajine?
pomenovat moze ale kde su riesenia?? vies mudrovat ako je vsetko zle je jednoduche ale urobit nieco dobre to mu nejde. tak ako ficine orbanovi alebo put le rovi .. plna huba ako to je zle . a riesenie niekd.e ludia ako tito nikdy nic nedokazali . nic nespravili pre svet.. vies koliko trump zarobil tym ze je prezident. 3 biliony.. a co spravil pre stat nic . len on zbohatol . a takto fiunguju svine ako je on . a ty mu tlieskas
vsetci ste sa tesili ze je tam trump tak vam treba idioti .. najhorsi su ludia populisti vco vam slubia vsetko len aby sa k moci doastali a potom sa nedaju predvidat.. mat trumpa . ficinu . orbana a podobnych diktatorov.. su to svine ktore vas len okradaju
nemusi ju brat.. len pani je vzacna
aka kauza ,, tupec.. vlada ti pluje do ksichtu a teba trapi simeckova na ktoru staci dat jedneho vysetrovatela.. ale ze ti tu podvodnik preziden kradne. a cela tupovlada rozbija konsolidaciu na ich vlastny prospech ti nevadi .. hlavne simeckova .. ten ficina ta dobre vyprasil
setrenie na vysokej urovni ozaj vie niekto kde je ta falosna busta kde sa stratila?
neverimmmmmmmm:)))) tupec.. napis kedy sme mali lacnejsiu ropu aj plyn ako susedia .. :))) a to nam este platili 300mil rocne za prepravu . si hlupak a este aj tupy ktomu
ale ficina ti sluboval lacne potraviny lacnu ropu aj plyn .. ttakze co sa stalo . tupec?
ano je treba konsolidovat ale tvoja vlada to nerobi ty tupec... uz znas vytiahli 4 miliardy za dva roky a dlh este navysili . si bud idiot alebo totalne tupe tela
takze na tok to bude uz skoro 12 miliard co tato banda znas vytiahne a dlh sa neznil ani o cent. treba nam oslavy za 750 000,, sni minv za 800 000.. treba nam pozemok za 3,5 miliano ci agrokomplax ze 3,5 milona alebo vila za 2,5 miliona setrenie nieje zadna len viac sa skladame na marnovost tejto bandy .. a ked uz nasporime dost penauziu tak pred volbami bude tento judas streleny korumpovat a kupovat si slabu mensinu naroda aby ho volili .. naparadu
Odporúčame