to dokazal kotlar tvoj doktor na ploche nohy?
to dokazal kotlar tvoj doktor na ploche nohy?
rusacik . zhnite na kamcatke nikto vas v europe nechce..
a ruskemu psovi by osm dovolil sportovat az ked opustia ukrajinu . nech si hraju azijske hry
tato vlada je skorumpovana snad az po vratnika
takze ak izrael dobije celu palestinu moze si ju nechat. ak cina dobije taiwan moze si ho nechat.. super buducnost sveta cakaju vojny o uzemia
za to ako rozkradaju krajinu minimalne pol vlady terajsie by mala sediet za kolaboraciu s ruskom druha polovica
tato krajina sa nikdy nebude mat dobre. kym na zapade sa k moci len zriedka dostanu idioti na slovensku sa zriedka dostanu k moci ludia co by slovensko viedli lepsej buducnosti
dakujeme dezoilatom a dochodcom ako znicili tuto krajinu . ale nebojde sa 25
% dph na nas caka kto by to platil
nevadi sak zvysime dph na 25% a sprosty slovak to zatiahne.. nie su peniaze na lieky . dochodcovia placu ze si musia platit za lieky. ale tlieskaju takemuto rozkradaniu hlupy narod . tak nam treba
aj sialeny stalin branil svoju krajinu . nakoniec aj sialeny hitler.. hmm . podla tvojej logiky. su vsetci sialenci co sa brania. nie ti co utocia???
myslis toho blazna ktory brani svoju krajinu??? co ktoreho blazna myslis?
ty by si bol najradcsej chudobny a sam . klasicky komunista neschopny co caka co pre neho stat urobi
tupec akej podpore vojny kazdy hovori ze vojna moze skoncit zajtra len nech ide rusko domov . co je na tom zlozite?
presne toto sa dalo cakat .. putin natahuje trumpa.. :) trump si nestoji za slovom za ziadnym
ja som prograsivny.. a dokonca aj ty.. ale hlupak si len ty.. :)) .. trolko snad sa dostanes do parlamentu je tam malo hlupakov
pomozu nam eurofondy :)))))))))))))))))
ktory je dobry minister? a ak myslis raza . myslis toho co ked zdrazela dialnicna znamka tak prve opatrenie spravil kupil auta za 9 milionov a najal si poradensku firmu za dalsich 9 milionov .))))) ci ktoreho dobre ministra si myslel
fico je taky saso .. ved to vsetko robia s jeho povolenim az ked to je neunosne akoze fico id nieco robi . .. potrebu vladnut tak akoze riesi :))) 30 % naroda volia tuto bandu .. a stotoznuju sa z rozkradanim statu uz 15 rokov nicia krajinu .. dakujeme
bartek prevzal retoriku ficiny vidi ako to zabera ako dezolati maju radi tychto idiotov
este ruskemu psovi aspon 500% cla a nech si ziju tam na vychode ved sa maju dobre
Odporúčame