boze tento cerveny blazon .. do kedy ho budeme musiet este trpiet .. nic ine len do basy snim .. ficina ty vies ze sme nepriatelom ruska . vies ze rusko nas ma za nepriatela ... tento rusky komunisticky kolaborant. znicil slovenkso
boze tento cerveny blazon .. do kedy ho budeme musiet este trpiet .. nic ine len do basy snim .. ficina ty vies ze sme nepriatelom ruska . vies ze rusko nas ma za nepriatela ... tento rusky komunisticky kolaborant. znicil slovenkso
pu t ler je izolovany u normalnych ludi u idiotov je ok .. tak si normalny alebo idiot?
ani sa necudujem . nasi tam behali uplne strateni cely turnaj
danko uz uplne zosalel krajina upada na same dno a on sa zabava ako menit kraje
na to mame sudy aby preverovali rozhodnutia ktore zasahuju do prav obcana ale pockat to by tu musel byt pravny stat :)))))))))
tupelo si aj budes. stat riadit tvoj idiot uz 15 rokov a stale sa prepadame hlbsie.. ale na vine je niekto kto vladol 3 roky pocas najtazsich kriz na svete hehehehe.. ani sa necudujem ze slovensko je v troskach vladnut idiotom ako si ty je jednoduche
ktore volb boli u nas nedemokraticke?? odrazu ste plny demokracie hehehe
suhlasim.. ten hnusny matovic co dal ak rodicovsky dochodok aj danovy bonus na deti . je ten zly :)))) ale budemem mat aspon zachranky za 2 miliardy ehhehe
tupelo .. toto je vizitka 15 rocneho vladnutia ficiny.. . places ale na nespravnom hrobe.. tupelo tupe.. podakuj sa blaznovy co riadi stat
uz sa tesi na ten konsolidacny balicek ktory toto vetko bude hradit. :)))) 25%dph .. a este nejaky ten bonustek . hlupy narod.. stat dotuje ale z nasich dani :)))))))
mal by si sa zaujimat ale to nepochopis... takychto volicov smer potrebuje hlupyvh bez zaujmu hlavne ze bude nejaky ten socialny balicek
kastiel nehaju schatrat a potom ho predaju nejakemu stastlivcovy za par korun tato tupa vlada znicila vsetko co mohla
pracujuci . slobodny bezdetny clovek sa v tomto state moze roztrhat.
snad nas nikdy nikto nenapadne.. boh nas ochranuj .. lebo tento tupy narod. je ochotny sa plazit pred kazdym
trolko. prebud sa uz konecne.. nehas sa platit tymto zlodejom co 15 rokov nici nasu krajinu
okolo ruska velky plot. a je pokoj v europe. a vyhnat rusku slovoc z eu .. ked sa im zapad nepaci nech zveladuju maticku rus
ake su nerealne poziadavky??? napriklad nech sa prace rusky pes domov a zaplati vsetky skody?
putin je klamar . u nas sa da prirovnat k ficine. ci pelegrine.. takze je jasne ze este ani nepovedal pravdu
Odporúčame