ked potrebujes efektivne minat peniaze ale na to aby si vedela minat efektivne minies dalsich 12 milionov :)))) takto krajina je beznadejna
ked potrebujes efektivne minat peniaze ale na to aby si vedela minat efektivne minies dalsich 12 milionov :)))) takto krajina je beznadejna
zilinka je rovnaky komediant ako cela tato vlada.. na slovesnku sme este nemali poriadneho generalneho prokuratora ktory by zatvaral zlocincov zatial ich kazdy len pustal
vieme preco sme chudobni lebo nam tu vladne idiot uz 15 rokov,. a pritom aj sulik je idiot
rusk y pes . neboj pojdes domov a mozes tam potom vanusku stiskat
:)) trump si uz nakakal tolko krad do ust .a stale nechape ze pu t le rko ho ma nahaku ten chce vojnu a uzemia.. je to obycajny vrah
na slovenksu pravny stat skoncil pod ficinom je vsetko rozvratene... len hluapci za rychlost musite platit pokuty.. zlodeji sa maju dobre
pele nieje tak krpaty
trump ma demenciu kazdy den protichodne vyhlasenia..
tato vlada ukradne vsetko co nieje prikovane... gratulujem vilicom tejto vlady dostali ste nas na uplne dno
toho sa neboj vsetko ste zdedili vy hlupaci . niecom som klamal???
ja sa tesim a dufam ze nova vlada bude tresne stihat vsetkych kolaborantov ktory chodili do ruska v case kedy nas rus vyhlasil za nepriatela.. :)))) vlastizrada ako vysita.. ficina do basy.. blaha do basy.. gluck, gasparko , blanar, danko a vsetci ostatni co chodili do ruska do basy
aka diplomacia.. rus chce zabrat uzemie ktore mu nepatri aka diplomacia ty blazon .. chces mi povedat ze ak ja budem chciet polovicu tvojeho majetku ty mi ho das. lebo sa dohodneme?len tak mi ho das. ?alebo ako to spravis? povedz mi to
aby sme odisli z eu tak by si plakal od rana do vecera.. a ludia ako su teraz vo valde by kradli uz aj sebe navzajom
preco by sa mal nieto stretet z vrahom .. aj s hitlerom sa stretali a nikam to neviedlo .. od 2 svetovej vojny v europe vrazdia len rusaci . alebo ako radi hovorile slovania.. tie uzasne slovanske narody ine nerobia len bojuju kym zapad buduje hlupi slovania sa hasteria a zabijaju .. ze ano
ano znie to krasne.. ale grcky si nehaj pre svojich .. rus ma najviac nerastneho boactva. ze ano .. je tak??? rus 1945 nedokazal nic.. zato europa zapadna.. nie tak komunisticka vybuduvala svoje krajiny . nemecko po vojne bolo totalne znicene .. a kde su oproti rusovi? hmm .. rus mal byt uz dano nieco ako arabske emiraty.. ale nie je preco .. ? lebo pred 1000 rokmi tu behali s valaskami? jaaaj mam rad tieto vae neustale uplakane reci preco sa neda nedalo a preco hento toto .. :))))) rus nikdy nebude vyspela krajina.. ani o 200 rokov pretoze o 200 rokov uz zapad bude cisto elektricky.. a rus bude stale plati drevo v kachliach ..
ano a preto sa na zapade zije 100 krat lepsie ako na vychode. :)) boze tupost je tvoja prednost?
to ze im tolerujes kradnutie a nicenie vlastnych krajin je tvoj fasisticky nazor ale nie moj .. obhajovat zlodejov je to iste ako kradnutie snimi . takze si fasista alebo zlodej?
Ficina a Orbina su trojske kone treba ich uz len zavriet do basy ..
weiss nedoda nic?? ten najlepsi trener na svete.. boze to je hanba cely slovan
nevies kto zacal vojnu ??? teda 3 dnovu operaciu ?? nevies kto sa stale vyhraza europe a svetu . hm asi nie nevadi hlupacik aj taky ako ty musi dychat
Odporúčame