to nieje iny naroz to je pokritectvo .. rovnake ako ked povie uhrik ze on nieje histroik a nevie co je holokaust
to nieje iny naroz to je pokritectvo .. rovnake ako ked povie uhrik ze on nieje histroik a nevie co je holokaust
zlodej bude len zlodejom .. ficina rozkradne co sa da . a este sa bude tvarit ze je hrdine. smer a hlas sa nakoniec zase spoja su to banda zlodejov a podvodnik pepegrina je kde neviete? ako to ze je ticho
ok dajme opozici 15 rokov. a uvidime.. ale nie hluapci ako si ty . chce aby vsetko co ficina znicil . nova vlada napravila za mesiac... a ficina teraz nici tak ze to nenapravy nikto a on to vie . to je jeho cesta ktomu aby sa vratil k moci lebnop vie ze hlupaci ako si ty hned budu kricat ze ficina nebol taky zly... ale 15 rokov je uz dlha doba aby sme sa mali dobre kao pises
budem oponovat na hraca Mezei .. bohuzial na play of uz nema. mozno na zakladnu cast. ale ako sme videli posledny rocnik zaostaval nestihal a hlavne v dolezitych situaciach urobil fauly ktore nitru stali titul .. tym nemyslim ze ho treba vyhodit lebo uz je stary ale treba mysliet na to ze uz straca dych.. a snad sa nebude cakat zase do play off kde nieco pokazi aby to pochopili vo vedeni ...
vies co je zvlastne ze vy vzdy akceptujete rozkradanie toho co ste volili .. cize ak ficina nieco ukradne je to ok sak ved aj inz kradli .. ale ak som na napriklad volil matovica a robil tu loteriu tak som stym nesuhlasil a som proti . lebo viem ze to je hlupost.. ale vam je jedno aku velku hlupost robi tato vlada . lebo su to vasi ludia. tak je to ok. a to je problem slovenska .. po pravde uz tito ludia nemali byt v politike za tie roky nic nedokazali len rozkradat... slovensko by malo dat sancu novym ludom a sprisnit vladnutie . ktore jasne povie ak budete nehospodarne ci protezovane vladnut pojdete sediet.
ficina toto gesto spravil pre tupych ako si ty. co si myslis dalsi tender kto vyhra. zase len ti isti
ak niekto dopredu urcuje kto bude buduci prezident cele zle
je vidiet ze sa neboja naroda a ani ziadneho zakona to je problem v nasej spolocnosti .. ked povie ficina ze sa trasie stolicka to je ako pochvala... bohuzial hlupy narod tllieska.. tu je lepsie kradnut ako robit
ty tela majove. ked vladol ficina. tak by ukradol aj stolicku na ktorej sedis. matovic bol blbec ale peniaze sli ludom .. hlupana.-.. snad ti aspon dobre platia. lebo idiot ako si ty sa nemoze nai narodit
kradnu uz 15 rokov a stale ich to bavi nieje to super?
tvoja super schopnost je ze si debil
pan premier ficina povedal ze sasko ruci za tender stolickov . no nieje to krasa. skoda ze ja za udev nemozem rucit stolickou .. nieje to nefer???? :))))) dezolati 2 miliardy na zakazku dopredu urcenej firme som rad ze doprajete svojim a potom budete plakat ake mame nemocnice aka je cakacia doba .. :)) dochodci co vysedavaju od rana do vecera u doktorov by osm hned poslal domov nech sa liecia doma.. sak zdravotnictvo nepotrebuju
:) dam ti hadanku .. napis k veci .. kolko krat sa ti to uz podarilo ... aby si nebol za debila tak ani raz
komunisti nikdy nic nedokazali vsrtko znicili . a zrujnovali kazdu krajinu kam dosli
tazko ti rozumiet. to ti niekto radi alebo si to dokazal sam
nova vlada bude musiet riadne zakrocit proti trolom z ruska.. a zakaz rusakom vztup na eu cez slovensko .. rrusky pes nech je v rusku
Odporúčame