ale cintulovec ukludni sa
ale cintulovec ukludni sa
kto mu vybera hraciov mam pocit ze on len dojde na trening a zapas a muzstvo sklada nejaky udrzbar ..ci ako to je. stale citat tieto uplakane reci . nech ho uz vyhodia
mame ceny ako keby sme boli doovolenkova destinacia..
:)) strach im nedovolil ta doba bola zla stbaci ich kontolovali svade .. a rodina mala potom problem ziadne studovanie ziadna normalna prac.e. to nebolo ze tuzili reprezentovat to bol strach . ak sa nebali . tak ostali doma.. ale kto chcel zit inak lepsie a skusit svet bol nepohodlny.. vadi ti slavkovsky lebo povedal nieco . je sloboda slova a mal pravdu . sak sa pozri ako funguje krajina ziadna moralna ziadne hrdost . ficina to tu vsetko znicil a rozostval ludi prosti sebe.. denno denne je nejaky problem . chod robit do statnej spravy a pochopis ako funguje stat. sa pozri na rozkradanie vsetkaho na co sa pozries .. tak tu neuc niekoho ci ma hrdo reprezentovat.. kazdy by rad reprezentoval ale nie ked ho nutia alebo sa vyhrazaju za to ze nieco povie.. a fanusik na slovenkso stavim sa ze ked dal slafkovsky na olympiade 7 golov tak si krical o dusu .. odrazu ked ma svoj nazor je zle :) taky komunista ako si ty . skodia krajine.
tak to by musel sam seba zavriet
uz som si zase myslel ze to je u nas... a ootvorim clanok a zase je to policia v CR... :)))) takze nasa policia zase nic hehehe
to su take komunisticke reci . a kde je sloboda a kde je tolerancia.. ??? vytvro prostredie kde kazdy rad pride reprezentovat a nie ze vsetko je rozbite rozhadane.. a kazdy si chce diktovat .. najskor treba vybudovat hrdost a nie ju nanucovat
neboj sa . kalinak to vymysli .. nakoniec bude kukurica prazdna a aj tak sa budu prenajimat kancelarie. po meste. a ked pride nova vlada zisti sa ako je ta rekontrukcia odflaknuta a nebude sa dat v tej budove fungovat..
ak niekto len strasi a neplni tak je len taraj ak chce trump skocit s vojnou tak nech znici ekonomicky rusko a je vybavene.. vsetky autiva ktore maju rusi na zapade treba dat na vyzbrojenie ukrjainy a je to
ten kto vidi ako sa opravuje vie ze tam bude riadny tunel
FICINA ZNICIL KOMPLETNE SLOVENSKO
SAK JE PRAVOPLATNE ODSUDENY TY HLUPAK
ty si priprav penazenku hlupacik
no kto ho zavrel povedz
utoky na rodinu . takze klasika. hlupak bez argumentu .. uboha spodina spolocnosti si rovnako akko spodina ficina
nedrazdis hlupak .. len to aky si hlupy . pretoze toto vsetko platis aj ty.. hlupacik
ked bude obvine a odsudena mozes nieco hovorit. ako to vravite. ? na zakrade jedneho clanku bez dokazov obvinujes? ty trtko
a pokial viem ma len preruseny trest nova vlada ho musi hned posadit naspet .. ak mu tato vlada nezmeni rozsuudok ktoremu to smeruje :)))) takto krivenie zakona v priamom prenose ze brutus.. minister spravodlivost je kriminalnik ktory nechrani zakon ale zlocincov a dava dovolania na zmenu rozsudkov :) tío je neuveritelne
najlepsie je ze statny prokurator . na slovensku este nikdy nerobil co mal .. slovaci a spravodlivost na slovensku sa nepoznaju .. naco su nam prokuratori ako boli Trnka.. ktoremu nadaval kocner.. Kovacik ktory za svoju karieru nepodal jedno obvinenie. alebo Zilinka. ktory je rovnako ako kovacik hluchy a slepy.. tito ludia maju branit slovensko pred zlocinom a nie zlocin pred slovenskom .. prebudte sa slovaci konecne
aha takze chces povedat ze by slovensko nemalo sudit ludi .. lebo co ak niekoho odsudi??? :)))) gratulujem . dobry stat budujete dezolati..
Odporúčame