toto nieje pravda ved prezidentka pelegrina povedala ze u nas bola slintacka zvladnut na vybornu:) 8313 zabitych kusov . bola genocida... gratulujem tejto hlupej vlade neschopnej . ktora nas zadlzuje kazdym dnom viac a viac
toto nieje pravda ved prezidentka pelegrina povedala ze u nas bola slintacka zvladnut na vybornu:) 8313 zabitych kusov . bola genocida... gratulujem tejto hlupej vlade neschopnej . ktora nas zadlzuje kazdym dnom viac a viac
a nezda sa ti ze to sme tu uz mali .. :)))) a kam nas to dostalo.. to kde smi niejee chyba demokracie ale slovaka ako naroda ktory je hlupy. a ficina to dobre vie
taraba mal si kritizovat.. ale teraz ked mame setrit miname dva krat viac ako pred tym .. to je rozdiel ze ano ... hlupa vlada hlupy volic ze toto im dovoli a este ich volite hlupaci .. ficina si robil volebny miting za nase dane..
maly ho cakat doma.. co keby sa nieco stane... poilicia by bola na vine. :) slovenska logika by sa hned ukazala
nieje to uzastne. ze ked sa ma setrit miname ako keby sme vyhrali loteriu ?:))) gratulujem .. tza zadlzenost pre dalsiu vladu bude zdrvujuca a ficina to vie.. a vie co robi. pripravi peklo pre novu vladu
poskladali sme sa ficovi na volebnu kamapan ako vzdy.
treba pocka t kym volici ako ty dostanu rozum . hmm vlastne netreba lebo take nieco sa nestane..
ked vladne ficina vzdy ideme strmhlav dole na dno.. ten chlap vzdy znicil ekonomiku slovenska
cela europa tak pomahala... ale ty si taky slovacisko .. nech sa ty mas dobre.. tvoje nucata nech si zarobia. ty si vybudoval tuto republiku . :)))))) taky slovak si ako ficina.. hnusna eu a podogbne .. a ked pride slintacka. ktoru mimochom . teplosko v palaci povedal ze bola zmaknuta na vybornu . asi bol v tedy na dovolenke... tak to ficina hned natrcal ruyk ze eu nech kompenzuje.. taky ste slovaci .. plakat drancat nepomahat ale ked ty nemas natrcas paprce... kolko krat ste boli natrcat paprce do ruska nech da pu tel nejake rubliky...
aku hodnost si dosiahol .. co bola tvoja specializacia?
transakcnu dan treba zaplatit aj s urokom hlupaci tak vam treba.. ficina vas vyzmycha uplne
preto boli rodicovske dochodky za zasluhy. to matovic dobre nastavil . lepsie ako 13 dochodky ktore ficina schvalil 2 mesiace pred volbymi ked vedel ze nevyhra
dufam ze dobre platia.. lebo naozaj idiot ako ty nemoze existovat
na volebnu korupciu nesiahneme.. :))) hlupy narod. sam seba zenie do zahuby
takze ak ficina daroval material ako pomoc tak ako to bude?? preroze humanitarnu pomoc darovak ukrajine ktora bola nakupena za statne peniaze..
ked sa nad dostane vo vlady a bude minister . ficinovce si budu musiet hladat novu pracu .. :)))
:)) toho advokata si da preplatit statu . ty nevies ze ak stat prehra musi preplatit vsetky naklady. :)))) jaaaj vitaj na svete
a ako funguje? napis nam .. ked vies ze niekto nieje doma ides aj tak pozriet?? :) ano takto policia nefunguje ale ked da minister prikaz aj ked je hlupy tak sa rozkaz musi plnit
kolko rokov si sluzil v armade?
horsie bude ked to niekto riesit bude . ze mala byt ta municia zlikvidovana a nebola hehehe
Odporúčame