rus vyjednava mier ako keby bol ten co je napadnuty. a vyjednava ho s usa o ktorom tvrdi ze ich napadli :) ironia hehehe ..
rus vyjednava mier ako keby bol ten co je napadnuty. a vyjednava ho s usa o ktorom tvrdi ze ich napadli :) ironia hehehe ..
som rad ze ficina z nas robi narod idotov.. nestaci ze to robi z jeho volicov.. mosu aj celu krajinu takto zhovadovat
napiste mi hlupaci co budeme robit ked nas vykopnu z eu :)) povedzte ako chcete zit ked odidu zahranicne firmy.. myslite si ze stat zacne robit fabriky.. a ak ano ake . co budeme vyrabat???? komu predavat??? kto to vybuduje??? kto to zaplati ??? hmm . hlupaci .. neschopny narod ako je slovensko co nic nevyraba len srostredkuje.. nikdy sme nic nevyrabali ani za komunistov. len sme dopestovali trochu obylia. vzdy nas drzali cesi .. napiste ako by ste nastartovali ekonomiku . sa rad zasmejem ... sak tato hlupa vlada vas okrada. konsoliduje . a este viac zadlzuje a vy chcete z eu .. ???? sak by nas ficiny rozkradli uplne preco necchu uz nic stavat cez eurofondy? no preto aby ich nemohol nikto kontrolovat...
presne tak . a este sa tak aj chovame.. peniaze drancat z eu ano ale robit nie... rozkradat ano .. to je narod slovensky bez hrdosti .. a bez buducnosti .. ficina to dobre vie ze tu je vela ludi co nie su schopni nic v zivote dokazat len cakaju na nejaku dovocku od statu ...
co je na tom hrde podporovat vraha z ruska.? povedz co .. napis nech vieme
hlupak zacni cestovat. eu nerozlozi hlupe slovensko ani madarsko .. keby to hrozi tak nas vyhodia a hotovo .. a potom budes plakat .. a zase budes ropzmyslat kde pojdes zarabat ale rusko to asi nebude.
sa hanbim za tuto krajinu plnu hlupakov... ukazte co tato banda blaznov za 14 rokov dosiahla pre slovensko . sme najchudobnejsia krajina v eu ale zato sa tu najviac kradne..
meviete preco ruske pra sa takto nezmyselne nici dva narody naraz?
to si prave ukazal pretoze inak ani nedokazes argumentovat. pretoze ja ti ukazem tisice videi kde je moje tvrdenie podlozene.. :)))) hlupacik chod lizat gule
kde si poslednych 20 rokov pozri sa kto tu siri zlobu .. ficina este nikdy nic ine nerobil len siril zlobu .. to v akom je teraz stave krajina ma na svedomy len ten pan co mu lizete gule stale
prograsivec smerak .. vsetci tzo hadzu len na niekoho ... je nacase sprisnovat rtresty nie ich zjemnovat.. alebo ako to povedal gasparko su plne veznice... vidite aky ste hlupi .. vlada si znizila tresty ak by uich niekto chcel zavriet ale na beznych ludi kaslu .. pochopte konecne .. ze tento cerveny kmer vas ma nahaku
Vasilij Blochin (1895 – 1955) bol generálmajor sovietskej tajnej polície NKVD a známy ako kat počas Stalinovej vlády
bol si v polskych tatrach? to chodia poliaci knam robit bordel . a u seba maju cisto?
podla mna na vine su bud ukrajinci . madari . cesi . rusi . poliaci . cigani .. ale urcite nie slovaci .. :))))))))))))
tvcoj argument je hodny dezolata zo sumracnej
dezolati odrazu kolko spravodlivosti chcu .. :)))) ale ze stihany gasparko menit presny zakon . znizoval tresty. a dava moznost zmenit uz pravoplatne rozsudky to nevadi .. ale cintulu hned zavret ehhehe .. dezolati su hlupaci a lahko ovladatelni ... kazimir odsudeny za uplatky stale vo funkcii . prezidnet pelegrina odsudeny za poruseniaz zakona. stale vo funkcii .. odsudeny kovacik . na slobode :))))))))))) porusenie ustavneho sudu . bez nasledkov utez z miesta dopravnej nehody bez nasledkov.. takato je spravodlivost na slovensku
prezumcia nevinny uz neplati???? najskor musis dokazat tvrdenia ktore stat tvrdi
:))) ved na to narazam . ze 5 gul a on ze za dva tyzdne doma.. chapes????
to musis dokazat ze chcel
musia mu dokazat ze ho chcel zabit. a kedze od zaciatku hovori ze ho zabit nechcel len vystrasit. tak to nebude velky trest.. ja byt cintula ziadam aj lekarske spravy ficiny ake mal zranenia.. chcel by som vidiet fotky ci rengeny .. to sa este budeme cudovat. :))))niekto kto bol za dva tyzdne v domacej liecbe a po 4 tydznoch uz na dovolenke v chorvatsku . tak to je nad clovek .. takto rychlo sa uzdravit nedokaze nikto len jeden pan a ten to dal za 3 dni.. takze este aby sa ficina nechytil do svojej pasce
Odporúčame