nebolo nedavno velke halo prec tak skoro rano zatykaju ? ci to len ked sa to tykalo . smeromafie vadilo ??? uz nevadi?.)))))
nebolo nedavno velke halo prec tak skoro rano zatykaju ? ci to len ked sa to tykalo . smeromafie vadilo ??? uz nevadi?.)))))
ved aj teraz sa tak chodi .. ale cesty sa od sociku nepohli . kolajove trate tiez nie.. kym svet okolo nas sa buduje my stale placeme a spominame co vsetko bolo za sociku
Tato krajina potrebuje hlavne infrastrukturu .. vlaky. .. nic viac.. chodte na zapad vsetko sa to preorientovava na hromadnu dopravu ... ale co uz ked za 30 rokov neviem vybudovat nic... dnes som pozeral na dialnici jazdi 90% jednovodicov.. treba nam poriadne vlakove spojenia a problemy so satelitmi odpadne.. kazdy moze byvat kde chce ak bude klavalitne vlakove spojenie. . musia byt dvojkolaje a cely problem je vyrieseny
sak to riesia hovoria ze je to zle uz dva roky odkedy ficina dosiel . ale vykonnu moc ma vlada tam stym nespravia nic ak toto nechapes..
PROBLEM SI TY. .. chces aby boli policajti ale chces aby robili ako stavbar. tak sa pridaj k policajtom a nefnukaj stale
nikde takto vzdy vladli ale prvy krat v historiii museli riadit krajinu .. a tu sa ukazalo ze nikdy nedokazali riadit krajinu .. vzdy zili len z toho co pred nimi niekto spravill .. ficina len rodzdaval a vyrabal zbohatlikov
kde su dezolati ... teraz sa uz tazko argumentuje ked uz aj vsetky statne institucie kricia ze sa rutime do priepasti ...
hlupaci .. uz z naroda vybrali 4 miliardy a dlh sa neznizil ani o cent.. gratulujem .. bolsevik nas znici uplne
13 dochodok je pre slaboduchych .. je to volebna korupcia.. uz sa konecne preber z toho
ked sa ti buri vlastny narod treba hned vymysliet ze to je zapadny puc. a za vsetkym stoji bud usa alebo brusel :))))) len aby orban este nesiel sediet. ked zacnu vysetrovat jeho a jeho pribuznych za to kde zobrali take majetky
akych prava hlupak .. mozes robit vsetko .. len musis dodrziavat pra vidla... aj ty ked ides do prace robis co ti tvoj sef kaze kedze ta plati .. si tam doborovolne ze ano .. ak chces u neho pracovat mat vyhody brat plat msuius plnit to co mas.. nie?? ci ako to je u vas vo firme... sef ti povie tak rob toto . a ty povies niee nebudem .. a vies potrwebujem peniaze na hypotejku tak mi zaplat viac ale ja si bude robit aj tak co chcem .. a lepsie . ja budem podrazat sefovi nohy kde budem chodit..
KED SA EU ZACALA VIAC ZAOBERAT SLOVENSKOM ZACALISTE VYKRIKOVAT O NEJAKEJ TRESNEJ VYPLAVE CO VRAHOVY Z EU
na slovensku by sme podla nasich deziolatov takehoto vodica mali cakat doma.. ved co ak sa nieco stane pri pokuse zastavit ho
zavolaj ficine. a povedz mu nech otvori statne podniky ktore nahradia sukromnikov a nech da ceny ako za komunistov.. a mas to vyriesene.. :)))))) nezabudni kto tu zdviha ceny... sam ficina... napriklad dialnicna znamky .. dph .. transakcna dan .. poplatky za ukony na uradoch .. :))) chod a povedu mu ze hej takto sa nerobis ten komunizmus
pozýnam par tych co to volia.. su mladi a celkom vzdelani .. ale ich odpoved je . ze nevadi ... cize vela ich volicom nevadi ako vladnu ci dobre alebo zle hlavne ze su tam .. to je problem . spolocnosti ... tu sa voli podla toho koho mas rad nie podla toho ako riadi stat
ficina slubil ficina dorucil
nie len ty nechapes fungovanie ekonomiky... a hlavne ako sa funguje na trhu prace... uz teraz ukrjainci makaju a platia dane u nas... polovica sa po vojne vrati domov . bez toho aby mali narok na dochodok .. tie peniaze tu ostanu .. ti ukrjainci makaju na nasich dochodcov a ich 13 dochodky,... robia aj prace ktore uz slovak nechce robit..
nooo takze nemate stratu pamate to sa mi paci ... :)))) cudne aku dobru pamat odrazu mate :))))))
aspon vidite kde idu vsetky peniaze stat predal zdravotnictvo sukromnikovi .. ficina ide na plne obratky
Odporúčame