tento blazon nas zatahuje do vojny. to nieje normalne
tento blazon nas zatahuje do vojny. to nieje normalne
noo to je vysledok volieb kde ludia bez vzdelania veria blaznom ako je putin orban ficina a ci trumnop.. to je dokaz ze taketo krajiny nikde nenapreduju ale upadaju
tam sa to vystruje.. minister odstupil a kona . u nas???? hadaj co sa u nas deje hlupak .. slovaci boli vzdy hlupaci . a nechali sa klamat idiotom .. ale ty bude ukazovat.. pozri sa ako slape ceska ekonomika.. hlupacik .. taky typicky hejslovak
ano patrim . pretoze slovac chce kvalitu platy a vymozenosti zapadu ale povinosti spravodlivost vychodu .. slovac len place ale ked ma nieco spravit pre svoje napredovanie tak sa obracia na ficinu ktory im slubuje komunizmus vsetko lacne a zadarmo .. a po 14 rokoch jeho vladnutia tu mame vysledok
vitaj v rozvojovej krajine
aka krajina taka kvalita tak co sa stazujete.. chjcete smer vychod tak to je ok ..
toto je vlada.. sasovia klamari a podvodnici .. aspon vidiet ako si vazia klamarskeho prezidenta.. dosadili ho tam aby posluchal a tak sa k nemu aj spravaju .. tak vam treba dezolati podarilo sa vam znicit slovensko uplne
mam pocit ze pred 2 rokmi tieto figurky kricali nieco o tom ako ich niekto chce posielat na vojnu a do vojny a bojovat a dnes im hlupaci tlieskaju ..::: saskuju v uniformach . a este dezolati povedia ze to chyba mladym heheeheh
a ked bude vojna budu v zalohe a hlupaci dezolati pojdu bojovat :))))) preco su v uniformach ked minister obrany povie ze ion sa branit nebude... ked prezidentka pelegrina povie ze vsetci su vojnovy stvaci .. a gluck povedal ze on odmieta bojovat. to je aka parodia toto
nitko by to nikdy neriesil jediny kto to riesi je ficina a tito hlupaci .. ani by si nevedel ze nieco take je keby stale neburcovali narod.. co si myslis ze doteraz tu neboli lgbt??? .. kto to tu stale omiela? len ficina a spol
ty si retardovana.. ale to vieme.. ktory znich je blaha alebo kalinak_?
neviete co vybudoval kalinak a blaha??? pretoze volkswagen tu je uz 30 rokov a zivi ludi v tejto krajine.. takto to robia komunisti . dezolati a neschopni ludia. nikdy nic nedokazali ale do niekoho sa pustat to im ide
tak necitaj chod na telegram .. ruske prasa
takze pelegrina vas chce posielat do vojny .. :)))) hmm no dezolati . ste pripraveni?
ty si uboha atrapa cloveka.. ale nevadi aj pre teba svieti slnko len ho je asi moc. kde pisem, ze nema nic s vojnou? vam ruskym psom uz uplne sibe
byt hupak je tvoja silna stranka?
tieto reci si nehaj pre zenu .. na nu to zabera... rusacik
tresny cin vytrznictva. tazkeho ublizenia na zdravy a utok na chranenej osobe.. dufam ze pojde sediet.. pretoze nasi dezolati radi pustali zlocincov na slobodu
rusi su vrahovia a este aj teroristi
tak to by mali znicit ukrajinci zapadne rusko asi tak ako rus vychodnu ukrajinu
Odporúčame