slovan je vzorka slovenska. ci hokej ci futbal .. maju peniaze ale za tie roky nedokazali nic vybudovat . a stale idu do straty :))) takto funguje aj slovensko
slovan je vzorka slovenska. ci hokej ci futbal .. maju peniaze ale za tie roky nedokazali nic vybudovat . a stale idu do straty :))) takto funguje aj slovensko
stat funguje systemom dajte ma na funkciu spravim si dochodok ale robotu nebudem robit som tu na chvilu
aha takze uz viete ze je na burze.. ale plyn a ropu mame ud rusa zadarmo mimo burzy.. paci sa mi ako si viete vsetko pretocit a citit sa mudro
ale iba mimo slovenska. u nas. by taky poslanec bol este frajer.. staci najnovsie . kalinak porusil ustavny sud a pol slovenska to schvaluje
bolsevik nevie vladnut. historia je toho plna
:)) staci sa pozriet na to ako nici krajinu nemusim si ho vymysliat.
:) ja viem ja viem .. dezolat ktory svojho vodcu bude branit az do smrti .. aj ked na chleba nebude.. ale neboj rusi ta zachrania
ficina top robi premyslene.. znici krajinu tak ze kto kolvek vyhra volby si to hodi lebo ludia budu na namestiach kricat aby to dali naporiadok .. .-ficina to robi dobre.. .. vie ze nova vlada nebude vediet znizit a zastavit to co narobila tato .. . ak sa to aj nove vlade podari strochu napravit ficina bude na namestiach skakat a kricat ze nova vlada nevie dat naporiaok krajinu . nebude to prvy krat v podstate to je tak stale .. za ficinovych vlad slovesnko len upadalo a stagnovalo cim sa nam viac darilo tym viac minali .
papierovu formu nech si robia ale ty si mas vediet vybavit veci cez internet .. toto je len na slovensku . nic sa neda vsetko vieme najlepsie
1 miliarda kalmara prezidenta pelegrina... fuc. dakujeme..
co ste si zvolili to mate.. ficinove istoty . a lacnu krajinu :))))) mame rusky plyn mame rusku ropu ale mame najvyzsie dane. a za rok a pol navysil dlh z 5mil na 7 mil.--- gratulujem
neviete kde su patkani zo sumracnej nevidim tu nadavat na opoziciu . na sorosa ci caputovu . nieco sa deje
IRONIA JE ZE FICINA VYZIVA ABY OPOZICIA BOLA ZMIERLIVA A NEZVYSOVALA NAPATIE KOLI TOMUTO VIRUSU .. HEHEH . CUDNE KED BOL COVID TAK FICINA VSETKYCH STVAL PROTI VLADE .. NIEJE TO SMIESNE KED SA JEDNALO O LUDI FICINA NEMAL HANBU TO VYUZIT A UTOCIT A TERAZ KED IDE O KRAVU TAK POVIE ZE TREBA BYT ZMIERLIVY HEHEHEH
tu je vidiet aka je slovac hlupa.. najdoveryhodnejsi politik je najvacsi klamar v krajine..
ano ja osm bol v holandsku 3 mesiace teraz tam je nieco lacnejsie nieco draksie ale maju platy od 3500e hore
co trepes kedy sme mali pacny plyn ci phm??? stale ta ista pesnicka. kedy pochopis ze rus nam predaval plyn aj ropu za trhove ceny... nemali sme nikdy ziadne super ceny..
az na to ze na slovensku mame ceny ako v europe ale platy nie...
taraba a huliak to nevidia???? :))) kto je zodpovedny???? :))))) hodime to na matovica
JE AZ ZABAVNE AKO FICOVCE VOBEC NEDOKAZU MYSLIET
mna covid nezaujima... ale to divadlo v priamom prenose bolo smesne.. aj tie zranenia ktore nikto nikdy nevidel .. :))))) aj to ako za 2 tyzdne bol doma z nemocnice . ziadne infekcie.. :))) divadielko pre slaboduchych... uvidime v lete ake jazvy ma ficina na bruchu po takej tazkej operacii ( operacii stepu pecene.. )
Odporúčame