Kanada si trúfa vyhrať obchodnú vojnu s USA
ano uvidis . kanada nepotrebuje dovazat nic . narozdiel od usa.. trochu to tam sleduj .. a ked sa spoja s mexikom tak usa si utrie slinu . ale to je tak vzdy ked sa dostanu k moci autokrati .. neschopni plenu usta reci a nicia na co sa pozru ... mas malo prikladov sa porzi na slovensko . tato vlada sa chova autokraticky a mame tu kotlara ktory mina peniaze na nejake vyskumi o covide nikto nevie kolko to stoji .. mame tu simovicovu ktora da peniaze na hymnu ktoru nikto nechce.. mame tu danka ktory da peniaze na olympisku halu sukromnikovi .. mame tu ficinu kalinaka a im podobmnych vktory maju tajne vily v chorvatsku .. :)))))