to je tak ked date do vedenia SIS cloveka co v zivote nedokazal nic. len bol syn policajneho prezidenta.. aky sef taka SIS
to je tak ked date do vedenia SIS cloveka co v zivote nedokazal nic. len bol syn policajneho prezidenta.. aky sef taka SIS
363 je dalsi Kovacik .. zametac a posluhovac
ako sledujem aj dezolati vedia ze to je vladna grcka cela sprava sis... inokedy by sa tu bili do krvy a teraz o nich ani nieje pocut. asicakaju noty ako tohodit na niekoho ineho,,,
Tak ako tato vlada znehodnotila SIS to sme tu este nemali ciste dno... nova vlada ked pride musi SIS uplne rozpustiti nastavit nove pravidla. to nieje mozne co ta organizacia uz robi.. chovaju sa ako KGB alebo STB,... tuto krajinu maju chranit .. Gaspar je hanba celej SIS a uplne ju znehodnotil
kalavsky musel ujst? a preco sa uz nevratil??? caka na premlcaciu dobu???? ved uz teraz by mu nehrozilo nic mohol sa postavit pred sud
Mam pocit ze tejto sprave SIS sa smeju uz aj dezolati zo smeru .. .))))))to je vlada Pat a Mat
SIS veria uz len v rusku ... gaspar na cele organizacie a pritom nevie dokaldovat majetok heheehto je len na slovensku
ano a ty si konecne odbavis
tak to je take okate ze tomu moze verit len dezolat.. ficina uz skusa svetko .. doverihodnost SIS je nulova... .)) sranda agentura.. za velke prachy poskok vlady:)))))
nerob lebo zurian bude policajny prezident a potom mas po chlebe bude ta sledovat
lovensko sa kazdym dnom prepada na vacsie dno---- ficina vladol vacsinu casu co sme v eu a nic nedosiahol len vzdy vacsiu chudobu krajiny
zakladna skola??? alebo si len mentalne slaby
to si len myslis ze je to dobre.. demencia sa tazko uvedomuje .. ale snad si pod dohladom
takze matovicove opatrenia su dobre nakoniec este ze to priznas :))) nafnukaj stale bud aspon na chvilu chlapom
puter ma jednu .. tam musi na kolena a pekne pomaly hlavou napred
on nevie citat
byt blbec ti pristane .)))) ved toto prezidenta ste chceli . tak ho mate . .)))) tak si to uzivaj ..
ten nasluboval toho este viac ako nasa ficina. .))a podla nasich skusensoti vieme ze ako to dopadne hehehe ..
.))) ale ja si platim za plyn aby som ho mal doma.. :)) jurko ze ano .. mna nezaujimaju tvoje mokre sny.. chod si nabrat sam .. ved na ukrjaine nieje vojna. budes bohaty ked naberies viac a predas
prosim ta .. ani vzdyleka.. nervozny som ked namemm doma mlieko .. ale z ficiny :)))) za cely zivot co je v politike nic nedosiahol takze som uplne vklude .. ale aspon mate na chvilu svetielko v tme.. ficina vas takto udrziava vo viere ze uz teraz to pride :)))))) cakate uz 18 rokov a stale nic :)))) neboj na dochodku ti bude dobre
Odporúčame