ano vsimol som si ma tusim o bradavicu viac
ano vsimol som si ma tusim o bradavicu viac
ty uz nepi prosim ta . ty uznavany politik
preco slovensko este nezazalovalo rusko pre nedodavanie zaplateneho plynu??? neviete?
este ze nemusime dakovat ficine ze sme v eu .. ten moze rozdavat skusenosti hehehe .. a kde je ten rsuky plyn ktory moze tiect ale nebude :)))))) ficina .. slabota ako vzdy
takze divadlo o ukrajine bolo zahrane.. divadlo v rusku zahrane.. divadlo v turecku zahrane.. ok . takze od buduceho mesiaca budeme mat lacny plyn??? som zvedavy ako zlacnie uz sa na to tesim
a co tym chces povedat?
nie .. pat kan ty si starat casu na vysvetlovanie .)))) ver mi nemas na to
ano vase predpovede sa vyplnaju ... napriklad sme zatiahnuti do vojny . slovaci budu rukovat a bojovat na ukrajine.. zlacnieme potraviny zabezpacime ropu aj plyn... nezrusime spec prokuraturu .. nebudeme znizovat standart slovakov. :))))
no rus a komunista to vasperkovali tak ze vznikol komunisticky fasista.. .)))) rus a kolaboranti su horsi ako nacisti
vies ako to je pat kan bude lan pat kan .. aj keby ti to vysvetlim aj tak to proste budes otacat
neviete co sa stalo .. komunisti stale kricia co vsetko vybudovali u nas... a potom sa pozriete do nemecka. kde bola cela krajina znicena do tla.. hmmm . ako to dokazali bez komunizmu?
musis napisat ze ide o ironiu.. lebo sa to zle da pochopit
tebe nebudem nic popisovat.. ty to aj tak nepochopis
107 mrtvych cechoslovakov pri napadnuti cssr rusmi ... ide o jediny priprad kde spojenec napadol spojenca..
toto nieje nejaka vlastizrada alebo tak ved to neije normalne.. co takto vlada stvara
ficina nech si prvom rade vsimne turecku ako sa tam vyuzivaju termalne pramene na kurenie... mozno pochopy ze toho plynu az tak moc netrebe ked mame asi najviac termalnych pramenov v europe
uz si v praci pat kan?
toto divadlo za nase peniaze.. dakujeme neprosime.
presne tak vsetkych zavret.. ostanu len zlodeji a lokaji . len co budete kradnut ked na vas nebude mat kto robit hehehe
Odporúčame