ok jeden zo sto takze 99 znich je ok.. takze co teraz .. ?????dufam ze najdes na vsetkych nieco
ok jeden zo sto takze 99 znich je ok.. takze co teraz .. ?????dufam ze najdes na vsetkych nieco
:))) a vies preco to tak je .. ?? lebo si dokazu priznat ze potrebuju pomoc a to je viac ako sa tvarit ze pomoc nepotrebujem a to su komunisti napriklad ficina . blaha.. gaspar alebo blanar.. a este prihodim tu zenu co mame v europarlamente uz 20 rokov a pre slovensko nic nespravila benovu
potrebuje zavriet do blazninca bez moznosti prepustenia tolko skody narobil v tomto state ze by mal byt zbaveny svojpravnosti
to je blbe ked ti uz aj odbornici napisu list ze si blazon :))) ficina dostal rovno medzi oci
jedine ze by bol ficina falosny :))
ale podla ficiny za to ze sme na dne EU moze niekto iny
Zoznam vlád Slovenskej republiky – Wikipédia
Všetky vlády počet dni 12832
Všetky vlády ficiny Smeru a klamara peleho 4827
Všetky vlády Dzurindu, Radičovej pocet dni 3442
Všetky vlády Mečiar, moravcik,cico,carnogursky pocet dni 3248
Všetky vlády Matovič heger odor pocet dni 1315
Pocet dni odkedy sme v EU
Všetky vlády ficiny Smeru a klamara peleho 4827
Všetky vlády Dzurindu, Radičovej pocet dni 1316
Všetky vlády Matovič heger odor pocet dni 1315
slovensko nema prezidenta len klamara a prospechara
prestan klamat do telky
kto siri nenavit na slovneksu https://www.facebook.com/reel/632085739260218
odmietaju zblizovanie so smerom???? sak vy ste smer . divadelnici .))))
ked si pat kan tak si pat kan .. a ficina je pat kan
marec je totalny idiot.. .. neuveritelne ze taky clovek ma pristup na internet.
jneboj sa je vas tu deboli viac.. sa pozanate staci citat vase rusofilne prispevky
ty si normalneho cloveka este nevidel .. staci citat tvoje prispevky
ja mam svoj nazor a je podobny ako ppopisuju v tom dokumente.. nakolko na vsetko su dokazy.. ty mas aky nazor
moskve sa snazil vybavit plyn :)))))))))
vsetci vieme ze ficina je blazon a psychopat ale aj tak vedie tuto krajinu ako je to mozne?
pozrite si tento fajn dokument https://www.youtube.com/watch?v=r9mZlwq0GCc
ficina zase to iste ... vsetko je zle kazdy mu chce ublizit ... ale o krajinu sa nezaujima .. jedine co riesi je on sam ... kasle na bezneho cloveka... trestna zakon zmeneny.. este potrebuje aby sa premlcali nejake pripady a dobre bude...
Odporúčame