.))) este ze ty mas prava
.))) este ze ty mas prava
snad ta dobre trafili na cely ksicht
noo neviem co si chcel povedat ale nevadi . ideme dalej . nic k veci a ziadny argument . cize ficinovca
dezolati hadam vam nema plyn vybavovat opizicia.. :))) je vidiet ze hlupoy volic je lahka korist pre ficinu
ty nevies kto nam vladne ???
vidis dezolatko . ty ani nevies rozoznat v akom mene moze ist kto na nastevu :))))) glupa opica
komunisti vzdy len placu ... ficina vystuzil rusku cast frontu
doma su asi neni vsetci po hromade ze
tak nieje plyn .
neboj ale ty ju neplatis ale zbytocnu cestu do ruska a vietnamu si platil hlupak
ficina uz vybavil?
tak vidite ci ukrajina chce alebo nechce rokovat so slovenskom? jediny kto stale klame sa tam ani nechystal nikdy ist. ale do ruska ide po styroch
nase T72 neboli modernizovane ked tak niekde v 80 rokoch ... a vidime co sa snimi deje na fronte padaju ako hrusky.. ty moderny.. https://www.futurearmy.sk/2024/08/15/porovna…
vtip dna si ty... putin povedal ze chce obnovit zriadenie spred roku 1991 ,,, alebo kratka pamat dezolata?
ale ma pravdu ved to boli ruske podmienky na ukoncenie vojny. sak pocuvaj trochu .. nebud uplny hlupak
mozno len hlupy narod slovensky sa k rusom prida .)))))
a keby len to bude aj trener.. aj maser.. aj divak
kto by s tych transporterocha tankoch sedel ? ty?? prvy zbabelec??? ty by si si sadol do tanku z 70 rokov ci transporteru?? hmm .. povedz bojoval by si v takej technikeň?
lovaci su zase najmudrejsi ... napriklad . orban stale robi kroky smerujuce k velkemu madarsku kde slovensko neexistuje,,, a lovaci mutlieskaju ... do oci madari stale hovoria ze treba zrusit trianonsku zmluvu .. a lovaci mu tliaskaju ... :)))) glupe ovce... a este sa s orbano spolcujee.... si myslime ze madar je nas spojenec .. a odhaname od seba poliaka a cecha co su nasi naozajstny spojenci aj kulturny aj mentalny... madar vzdy chcel slovensko len znicit a lovaci sa snim bratrickuju
pat kani uz uraduju :)))) ani vojna nebude... to len vrazdena usa klame .))))))
Odporúčame