halooooooo
no vitaj uz si v praci? daj co pre slovenso spravil fico aspon 3 veci .. nikdy mi neodpovies..
preto ju uznavaju v zahranici .. :))))))) trolko
dobre spravila.. tento narod szasluzi ludi ktori su uznavani v zahranici... mas fica tak sa tes
Najlepsia prezidentka v historii slovenska
ak si stale budeme volit taketo vlady ktore to hraju stale na minulost teda na komunisticky rezim a ako sa dobre vtedy zilo tak sa nikdy nepohneme.. bohuzial ... ako to fico povedal prednostou slovenska je vyzit z 400€ ako to povedal obvineny kazimir.. ze on by vyzil z 300€ tak sa potom nemozete cudovat ze stale stagnujeme. je to proste komunisticky rezim stagnacia a upadok
aku slavu?
smer stavia fabriky na urodnej pode . a pri suranoch je poda najurodnejsia... ale kaslat na zivotne prostredie ci hospodarstvo hehehe
kto veril klamarskemu prezidentovi tak nieje kompletny.. bohuzial ... vierohodnost tohoto klamara je 0 ... pelegriny bude uz navzdy ten klamarsky prezident
lacne potraviny lacne pohonne hmmoty a lacne energia ... vlada klmarov na cele s klamarskym prezidentom
sak ale on vie ze to tak bude ale ovciam povie ze to ti hnusni podnikatelia. nie on ..
zase len klmar fico ... ked stym dosla opozicia ze sa to chysta tak je to tu .. tato klamaraska vlada je uz na grc.. zase vsetko zaplatime tie ich dane
ale sefa sa nemaju ludia bat... mau mat respakt ak si ho ziska sef.. ale nie naopak.. toto bol komunistiky rezim kde sa ludia bali sefa
pele bude ako cisarov pekar... lidri koalicie donesu papiere na podpisa a bude podpisovat a podpisovat.. a potom pojdiu na obed
pinochio.. to je prezident na pohladanie.. uz som sa bal ze ho nikto nenajde
co myslite bol atentat na fica? .)))))))))))))))))))))))))) lebo su tu nejake indicie od fica ze ano .. :))))))
Odporúčame