.))))))) nemal co rozchodit... atentat sa nestal :)))))
.))))))) nemal co rozchodit... atentat sa nestal :)))))
no ty ides jedna radost.. pod este nieco ..
vedeli o nich robotnici co tam vtedy pracovali a tam si ich naskladali .. a fico z toho spravil utok hehehe
udatne? co to znamena? niekomu sa vyhrazam alebo ako udatne .))) mas dojem ze to je udatne? hm dakujem ..
lekar ktory osetroval fica by mal mat dozivotnu rentu .. pretoze vyliecit niekoho za 2 tyzdne musi byt zazrak hlavne ked ma 4 gule ( strely ). to je pre ramgad. lebo on je taky bystrejsi
vcera si bol meste?
ale nooo .. klud. je nedela..
kde sa strielalo ?
ano gule su veci co ty nemas
takze ak teba uvidime niekde na ulici kde bude demonstracia a prekrocis rychlost tak povieme ze za to moze fico .. lebo si bol demonstrovat a to je jasny dokaz .. mozeme ta povazovat za teroristu lebo si mohol velkou rachlostou ohrozit inych ludi
vies ked nemas cim argumentovat vytahujes pravopis.. vies ako to je ked sa sef nerozumie robote hlada si ine veci .. takze ak nevies argumentovat hladas pravopis. ale ten je mne ukradnuty.. a v redakcii to je ok
ja by som pozval na konferenciu lekarov toho lekara ktory osetroval fica. aby pred celym svetom ukazal ako sa da vyliecit clovek co ma 4 gule v bruchu za dva tyzdne.. .. u nas sa robia nove postupy na liecbu a nechavame si to len pre seba.. smutne
akeho cinu? nieco sa stalo?
pamatam si ako ste kvikali na namestiach 2020-2023 :))) srandovne...
daj jeden dokaz ze sa atentat stal
mozno som admin. to ta nenapadlo?
napis 3 veci co fico pre slovensko spravil odkedy je politik .. daj nieco ..
:)))) dobry film
vidis tu nejakeho cintuloveho podporovatela???? kazdy tu pise ako fico klame a ty si z toho spravis svoj vymysel ako fico .. snad mas aspon dobru vyplatu
ty ani nevies co su mimovladky... ale opakovat vies
Odporúčame