aky fico taky volic :)))) klamari prospechari a opilci
aky fico taky volic :)))) klamari prospechari a opilci
teba dobre bombardovali.
ani nepredlozi .. pretoze toto sa vyrobit neda.. jedine maskerni :)
ani mu to nepis . on to dobre vie..
prosim ta netrep ..
:))))))))))) jaaaj boze .. nevadi .. ficovina vas dobre uci klamat..
:))) TY SA NA TU UROVEN DOSTANES O 15 ROKOV
pocas PN :))))
fico bol na operaciu pecene ziadny atentat sa nekonal ...
napis 3 veci co fico pre slovensko spravil odkedy je politik .. daj nieco ..
verim ze nemam .. ty si uzastny volic fica :))))))))))))))))
napis 3 veci co fico pre slovensko spravil odkedy je politik .. daj nieco ..
ake nenavisti? si ty vobec pri zmysloch?
skus alebo si za hlupaka v osobnom volne?
liberalizmus tu je inak by ludia ako si ty nemali pristup na net . .. ...skus si to precitat najskor
nehal odkaz . ale co tebe vysvetlovat. iq80
smutne je ze ti nevadi ze pravoplatne odsudeneho uplatkara v statnej sliuzbe pustili von ::)):) nechapem tvoje myslenie
mas dokaz ze sa stal atentat???
na rozdiel od matovica je fico extremne zly clovek .. matovic chcel smerovat krajinu k lepsiemiu co ale u fica nieje mozne.. ficovi je jedno ako na tom bude krajina ten riesi svojich oligarchov a seba. na ludoch mu nezalezi ak by ano tak by krajina vyzerala inak a nie ako ju mame teraz ... takze ano robertko je daleko pred matovicom . ziadne sekundovanie
kolko platia za nedelu?
Odporúčame