svet sa zmenil uz sa neovlada svet vojnami ale peniazmi a rusi to do dnes nepochopili
svet sa zmenil uz sa neovlada svet vojnami ale peniazmi a rusi to do dnes nepochopili
vcera tu bol aky klud ani jeden rusofil nepisal o napadnuti CSSR 1968.. kde ste boli potkani
kedy ide vlak do ruska.. aby si ho stihol
podakuj rusovi
trolko .. skus nove nieco
viete kedy bude v europe mier??? ked sa okolo ruska postavy 10m vysoky plot a cela eu zabudne ze rusko existuje... budu spokojni rusi a budu spokojni aj europania
putin plati v rubloch???
politika??? rus vsemocnz .-))))))))))))))))))))
trolko to si nechaj pre rusacikov ty 3 svetova
ake jednanie???? sak najednoduksie je ist domov a je mier.. ze
mozno tomu nechapes ni ruska ani nemecka ideologia nie je dobra. ale ktora sa osvedcila najlepsie???? proste progresivita a sloboda .. nie opacne . zi a nechaj zit
odkedy su rusi zapadni falosni liberali?
a co ti diktuje mensina??? povedz co od teba chcu?
zase chcete mensina diktovat vacsine... klasicky komunista
vy nejdete utekat.. ale pojdete konecne domov do krajiny ktoru milujete... hlupacik maminka ti to nevysvetlila?
hmm nooo veru .. ale myslim ze on o tejto moznosti vie a uz sa zacina balit. treba tomu spravit dobru kampan a hned ich zbavit obciantva
ak sa tu prihlasi dost ludi som ochotny prispiet na vypravenie vlaku do ruska kde vas vsetkych nalozime... tam vam bude dobre..
kapitaliuzmus stym nic nema.. .. ja ti povie cim to je .. ze ludia ako bol paska nicili zdravotnictvo a takyhc je tam vela napojili na statne zdravotnictvo . pentu a J/T
co to ta dolinkova slubovala? .))) jaaaj .. vsetko ako aj cela tato vlada :)))) nevadi hlavne ze prepustanie zlocincov dsa podarilo a papalasismus funguje... hlupy nard sa zbada. ale uz teraz je neskoro ... a lutujem nasledujucu vladu . ktora to bude musiet dat naporiadok ..
no sak napis ze vlastne sa vtedy nic nestalo .
Odporúčame