ty si smutny clovek .. ale nevadi dezole sa nedokazu z nicoho tesit
ty si smutny clovek .. ale nevadi dezole sa nedokazu z nicoho tesit
tesime sa ze nasa poslankyna takto trefna vypisuje... :))) smeraci cim dalej tym horsie
pINOCHIO JE DOMA??? alebo odniekal vysiela .. hehe . boze to je prezident dezole musia byt hrdi na neho
presne toto staci ficovinovych volicom .. su tak jednoduchi ze nic viac netreba
caka co povie hlas???? to je lepsie divalo ako ta hlupana simovicova a chmelar dokopy
ten rus vie ze na zapade pravo funguje tak skusa .. a to je to co je cudne na vas rusofiloch . nemati radi pravo ale ked sa rus sudi so zapadom tam ste najspravodlivejsi
nie mne nam . ak toto nepochopis tak . proste nikdy nepochopis o co ide..
hlavne na tvoj ukor.. ze ti smeraci kradnu eurofondy pod nosom ta netrapi
vidis to . odrazu je toto pravda.. vy dezolati na jedno poviete ze je to pravda a druhe nieje.. presne som vedel ze toto vytiahnes.. a ano verim ze to povedali .. otazka .. cudujes sa? alebo si myslis ze to je nemoralne?,?
pozri . trolko .. ty ten rozdiel nevidis . ale to je tvoj problem .. a je to urcite este aj viac tazke na pochopenie.. ale to uz necham na teba nemam chut stale vysvetlovat ludom ako si ty nieco lebo vy si idete svoje takze strata casu . mozes pisat tie tvoje mudrosti . nikoho to nezaujima pretoze sa snazis vsetko otacat .. pekny den .. napis este nieco mudre
trolko .. pod ides bomby . daj este nejake zarucene spravy
slovenske firmy to pochopia pri obnove ukrajiny
no lebo podporuju vojnu .. cudne. ze . nechapes.. hmm to je asi skor tvoj problem
podpora vojny je trestny cin ti demokracia. to je vas problem komunistov . ze si mylsiste ze demokracia znamena ze mozes robit vsetko :))))
rozkaz znel jasne... :)))) Moskva riadila a moskva je zodpovedna. takze ak nepride rozkaz nic sa nedeje ze ano .. ja som pocul ze si trol ktory predal mater aby sa mal lepsie.
Ako sa postavila nasa vlada k vcerajsiemu vyrociu okupacie rusom???to nevrieskal potkan fico na slavine cooo ..
pocast druhej svetovej vojny ak by si podporoval hitlera tak by ta cakal povraz . dnes ked podporujes putina este si urazeny ze ti da niekto najavo ze to nieje dobre. hehehe
ano . ale ako sa chova slovensko teraz??? ako sa chova fico . blaha blanar uhrik danko????
ti tam hned poutekaju .. kto znich by uz len na zapad utekal ... teda neratam blahu .. kalinaka maleho . a fasistu uhrika
nastastie ty neznamenas nic ani u vas doma..
Odporúčame