odrazu tu mame nieke spravodlive dodrziavanie nejakych pravidiel . mal ho poslat aspon za vdaku Kuzminke. chcela mat poslednu olympiadu so synom .. v inych pripadoch nevadia krvy pravidla heehe ..
odrazu tu mame nieke spravodlive dodrziavanie nejakych pravidiel . mal ho poslat aspon za vdaku Kuzminke. chcela mat poslednu olympiadu so synom .. v inych pripadoch nevadia krvy pravidla heehe ..
v poslku dostavaju prirucky ako sa zachovat ked bude vojna a u nas dostavame energo pouzaky.. nikto neriesi keby je vojna lebo tato vlada nas nikdy chranit nebude.. pamatajte si na kalinaka ten rus aj tak raz odide. gratulujem
ak je ukrajina aspon spolovice ako slovak tak to preziju . sam ficina povedal ze mu neverili ked povedal v EU ze slovaci vyziju z 250e dochodku a ze dokazu zabezpecit svoje rodiny z 450€ aj za cenu 2-3 zamestnani .. drzim palce ukrajine a drzim palce slovak ked uz konecne pochopia za co ma ficina tento narod
ponaucenie je jednoduche. mozes mat penaize . krasu ale fyziku neoklames.. ak nemas dost rozumu tak to konci zle
energo pomoc je taka traposina ze zase zbohatne akcionar :) a hlupaci slovaci sa budu tesit z ich 10e :)))))
dementi sa zacinaju zbierat ... trump putin . orban ficina.. ide to
podakuj sa prave komunistom ze sme kde sme.. 60 rokov nicia tuto krajinu .. a este ktomu v daka demokracii sa im nic nestane.. ale keby si za komunistov zil ako teraz uz si v base
dan 8% pre nezivotne poistky zaviedol danko ..
a o kolko nam klesli ceny energii? napis..
co je vymysel napis.
povedz koho si ty volil a preco . a potom ti poviem koho budem ja volit a preco
trolko si hlupak .. 8% zaviedol danko .. ked neveris tak je ciudne ze verit tejto vlade ako vsetko dobre funguje
dankova 8% dan sa zvysuje na 10% tato krajina pada strmhlav dole.. dakujeme dezolati a tupe ovce dochodci .. co to ficina vravel bude odovzdavat vyrovnany rozpocet??? uz vybral 7 miliard od ludi a dlh sa neznizil o nic.. este niekto tlieska tejto vlade?
ked je trmp idiot bolo bz super bojkotovat ms vo futbale..
nooo tak treba tresne stihat sakovu a ficinu ze ohrozuju slovensko
napis rusom nie mne
za vsetko moze niekto iny.. len u nas nemozu za to kde sme komunisti hehehe .. paci sa mi ze viete najst vinnika hned len doma nie
nie ty si to vobec nepochopil . to je egomanika.. chce aby sa o nom ucilo na skolach . preto tak plakal ze chce nobelovu cenu . ked nie to tak bude chciet aby sa hovorilo ze to on vybavil gronsko .. proste decko s granatom v ruske.. ale historia si bude pamatat len naozaj zlych a naozaj dobrych
dezolati a co hovorite na slobodu v irane??? 16 000 mrtvych.. :)))) toto sa vam paci smrt a zabijanie..
Odporúčame