dezolati snad konecne pochopia preco su vladcovia ako je putin . trump ficina orban a podobni . nebezpecny.. takyto ludia zacinaju vojny koli svojmu malemu egu
dezolati snad konecne pochopia preco su vladcovia ako je putin . trump ficina orban a podobni . nebezpecny.. takyto ludia zacinaju vojny koli svojmu malemu egu
ficina uz slovensko dostal na spicu eu a uz nema co ponuknut mohol by riadit eu a bude tu sveta zit heheh .. tomu blaznovi by som ani bufet nedal riadit . .. ten idiot by ho znicil este pred otvorenim
ficina zabudol napisat preco slovalco skoncilo .. lebo predalo svoju elektrinu . a teraz to mame zaplatiti .. potkan je to . zlodej a podvodnik
jaaaj ked pise kolaborant nieco o sudrznosti :)))) booze to je idiot
ruske prasata maju stretnutie ako pozeram .. smiat sa niekomu kto ma v krajine vojnu a doma srat do latriny moze len ruska spodina
ale som rad ze si to cele pochopil .. gratulujem ti . ale hlupak si stale.
ano urcite sem dam moje meno aj adresu . debilko .. ved vidim co ste zac ak hniloba
rusacik ty si hlave popleteny..
nie na dlho .. neboj sa .. uvidis sam .. prvy budes utekat. ludia ako ty.. su zbabelci
mne jej nieje luto vobec.. preco ti jej je luto?
4 roky za podvod hehe .. 231 000 nezarobi .. ked si to odsedi tak to je stale v zisku .mali zmenit tresny zakon ntak aby aspon podmienku dostal sak su plne vaznice.. a seniorka tak jej treba.. 75 jej je naco viac penazi .. nech sa cil o nu stat stara.. aspon 14 dochodok este
dufam ze dostala 13 dochodok a energo pomoc
slovaci su hlupaci . zabudli ze sme krajina ktoru chce madarsko .. ak sa rozpadne nato madari nas hned obsadia a slovaci su taky hlupaci ze este budud tlieskat a tesit sa.. slovac bola vzdy kolaborantky narod bez hrdosti .. slovensko zanikne.. a hlupaci slovaci budu utekat do ciech a na zapad.. slovac si aj tak nic nezasluzi necha sa okradat komunistickym svinami vo vlade. fasistami vo vlade.. a prezident teply podovodnik prvy utecie .. a hluaci na slovansku budu klacat na kolenach .. tento narod necaka nic dobre.,. tento narod si to aj tak nazasluzi
pocuj ty ruske prasa.. spytaj sa tvojho deda gardistu preco vrazdil susedov.... spytaj sa ruskej materi preco poslala svoje decko vrazdit svojho suseda.. potom mi odpoved ty rusky potkan
trump pojde do basy za jeho vladnutie.. porusovanie medzinarodneho prava.. za nim pojde aj putin .. budu sediet do konca zivota
cudujem sa ludom ako si ty.. postihnuty uchylny idiot .. taky ludia ako si ty patria do basy. pretoze ludia ako si ty su presne ti co podporuju putina ficinu orbana ci trumpa. a zasadne ste proti vojne.. taky sme mali na slovensku volali sa gardisti a vrazdili vlastnych susedov. svine ako si ty sa maju dobre len v dobe ked im niekto da do ruky zbran a povie mu zabi a bude ti dobre.. preto svina ako si ty. sa tesi z vrazdenia a dufa ze sa ujde aj jemu
mal si tu informaciu sem uz dat ked mudrujes..
a ficina nechce radu mieru :")))))))))))))))))))) sak miliarda sa najde hned
ukrajinci nie su slovaci .. raz fasisti potom komunisti a potom stale dokola niekoho zradzaju . to su slovaci . ukrajina bojuje stale zniekym kto ich chce okradnut... slovak preda aj mater. aby sa mal lepsie
skus niekedy napisat nieco k veci . vsimam si ta trolko nikdy nenapises nic mudre alebo aspon nieco co by stalo za to overit ci neklames ale len pises podobne ako teraz cize .. :))) vypovedna hodnota nic. ako cela vasa farma
Odporúčame