eu chce nejaky ostrov alebo ukradnut uzemie??? hmm . opk tvoje hodnoty su jasne
eu chce nejaky ostrov alebo ukradnut uzemie??? hmm . opk tvoje hodnoty su jasne
ked vladnu idioti ako je putin . trump alebo odrban ci ficina nemozno cakat napredovanie vzdy len upadok
ako bol celkovo lepsi tak sa stala krivda
neviete co robila tato tupa vlada 3 roky
:))) za tuto krajinu nebude nikto normalny bojovat a poviem ti preco pretoze tu ziju ludia ako ty.. mas tu dve casti naroda . slovaci ktori by rusko uvitali na slovensku teda je jasne ze ty by si ma prvy prebodol od chrbta a potom su tu madari ktori by vitali rusov aj madarov. takze nie dakujem .. s ludmi ako ty urcite v ziadnom pripade.. nemate hrdost a uz vobec nie ste vlastnci
ziadneho rusa nemam doma. takze uplne v klude
ja som si ta zatial nevsimol asi tvoje fakty su nic moc.. zatial som si vsimol ze len reagujes na mna a nie k veci :)) pekny den
nebudeme platiti menej ficina zariadi nejae vysoke ceny. ako vzdy.. a potom bude posielat 15euro energo pomoc heeheheh
fakty? .)))))) z infovojny?
:))) boze ty mi za to uz nestojis..
zavolaj ficine.. uz mal moznost povedat trumpetovi . teda opytat sa ako sa citi .. sme sami . ficina nas spaja s ruskom venezuelov cinou severnou koreou .. na eu nadava. ameriku neznasa potom tam uteka podpisovat memoranda... a blaha v ten isty cas s 100 ludmi protestuje proti . :)))))))) tak sa podakuj vlade ktora hovori ze mysli na slovensko tak otazka co za dva roky vybavil potkan ficina
dokola tie iste . s r a cky.. :)) tupelo si aj ostanes. ale aspon ze ti platia..
prosim ta aspon jediny raz odpovedz . tupelo hlupe.. si ako ficina len prekrucas vyhovaras sa a stale niekto iny. je na vine.. mne je venezuela ukradnuta . tvoj trump uniesol ich prezidenta ty si sa tesil ked ho zvolili si hlupak ako vzdy
netesil .. keby rus nevrazdi nikto neumiera debilko ..
ano verim .. ty si sa tesil z trumpa a uz places. ako ste kricali konecne ten ukonci vojnu na ukrajine tlieeeskali ste a cil placete a zase su na vine iny nie vy.. hlupaci
ano aj to .. pretoze tvoj trump ho uniesol ..
a povedz ze nam kto utlaca koho v gronsku .. napis nam . ked porovnavas . tak skus .. rad sa zasmejem
niákto sa netersil ale som rad ze ty sa tesis napriklad z iranu 16000 postrielanych demonstrujucich.. to je smutne debilko .. toto je to co ty obdivujes
nikto netlieska.. debilko .. ja nerozumiem idiotovi ako si ty . ze fandis takemuto niecomu .. ale to je jedno debil budes aj ostanes.
novy americky prezident bude mat co napravat po tomto idiotovi
Odporúčame