trolko tupy .. toto budes splacat aj ty
trolko tupy .. toto budes splacat aj ty
tz tophoto sa nespamatame . ficina znicil tuto krajinu totalne. a teraz to zaklincoval aby kazda vlada po nom mala peklo .. tento psychopat ktoremu vobec nejde o krajinu a je mu uplne jedno do akej priepasti nas dostal
ty si tupy alebo len debilny?
rovnako ako na slovensku idu ako cez koppirak .. len tam si aspon nedovolia tak kradnut ako u nas.. ale babis si vybavi aby nesiel sediet ako u nas niektori akoze politici . vid ficina. gasparko a podobne kreatury
a koniec koncom som zvedavy ty rusky debil .. ci ti nevadi ze vas komunista ficina a sns narodna strana prekladaju novelizaciu ohladne tr cinos podporovania fasizmuň??? napis mi nieco . ked teda si komunisticky potkan a vladnete s fasistami z sns ktori udu legalizovat fasisticke prejavy hehehe ty nula komunisticka
nemilujem nemcov.. a ti si za svoju minulost platia.. kym rusky pes nie.. a nam najviac ublizil rusky pes.. tak sa preber .. rus nas od nicoho neoslobodil ty tupa ruska svina
48 sem chodila cvicit nase tajne sluzby ruska tajna sluzba ako likvidovat oponentov komunisticke strany.. aj ked komunisti u nas vyhrali teda v cechach ale pod ruskou taktovkou nicili krajinu .. ty klames ty potkan rusky
nepozeram tu pridane linky takze klasicky smercik .. skus napisat . aspon 5 veci
hlavn e kde vladnu ludia ako je trump putin ficina ci orban
ano leppsie ako blazni .. ked nevidis jasne napriklad u nas ze ficina je blazon tak si debil nahrubsieho zrna no napis nam co ficina za 15 rokov dokazal pre krajinu spravit
cim napriklad 1948 zaviedol tyransky komunizmus v cssr .. alebo ze v 1968 napadol cssr zabil 107 ludi a cca400 zranil .. a ze nas okupoval 40 rokov a 60 rokov brzdil slobodne myslenie a vyvoj krajiny.. este nieco dodam? a nech ta nenapadne ani hovorit nieco o oslobodzovani lebo odpoved mas hned nad tym
rusky pes neboj sa zapad sa spoji. rusky pes skape
ked vladnu idioti ako je trump piutin ficina ci orban svet upada nenapreduje a moc si posilnuju blazni . vykradaju krajinu kym si oni ziju nadstandart ludom vravia ze sa maju uskromnit
a kto to bude platit.. ?: ako sa nam vratili mochovce . ? a kde zoberieme 15 milioard ktore budu urtcite cca 30 .. miliard.. v case konsolidacie.. a uz je dlh krajiny vyrovnany ako ficina sluboval ?
hanbu si robime kade chodime. a satan je najvacsie sklamanie
tupelko .. daj este nejake mudrosti. pre mna si potkan.. ktory podporuje utlacanie a vrtazdenie.. ty nie si pre mna clovek . si potkan
ano rusacik. utlacat a umlcat ludi to by si chcel padaj do ruska ty potkan
ked vidia rusi co sa deje vo svete ze sa buria v irane. ze veneuela ma sancu na slobodu . ze gruzinsko chce slobodu . tak aj rusi sa prebudzaju pomaly. ale vymenim rusa ktory chce zit slobodne za nasich dezolatov ktory chcu zit ako v rusku . co poviete . dezolati .. dobry kseft nie?
a nezabudaj rusky pes v rovnom boji nikdy nebol .. vzdy vrazdil zo zalohy potme a len svojich spojencov.. takze ano rusky pes je vrah
vidis rusacik . vrazdenie je tvoje domena. nic si v zivote nedokazall .. takze ano rusky pes len vrazdi . klasika.
Odporúčame