pome zachranis slovalco ... tu firmu krora v case energetickej krizi predala svoju lacnu elektrinu a zarobila v tom roku 207 milionov a taraz a ideme skladat na jej spustenie.. sak co hlupaci slovaci to zaplatia. a penta si zase zarobi . krasa zit v tejto krajine

