tak isto ako vladne ficina alebo orban alebo cil babis hlupy narod.. nic viac nic menej .. hlupacik ..
tak isto ako vladne ficina alebo orban alebo cil babis hlupy narod.. nic viac nic menej .. hlupacik ..
rusacik nikto este nikoho nenapadol ale aspon vidis ake to je ked vladnu idioti ako je pu tin . trump ficina a orbana auz aj babis
ale neplackaj .. rusko je take malicke chudatko smutnucke preto vrazdi svojich susedov. ty ruska stoka.
Takto to vyzera ked sa musis branit spojencovi .. konecne svet pochopil ake to je mat rusa za suseda
putin odmietol minuly rok 7 mierovych dohod..
:)))))))klasicka komunisticka retorika vsetci ostatni za to mozu
najhorsie je ze rusi poslali knam noveho velvyslanca ktory je znamy spion
trump sa zacina rozpadat . nobelovka za mier nebude. dedo hlupy.. putin mier vzdy chcel . to vieme . ale taky ktory len jemu vyhovuje.. rusky potkan . je zlodej a vrah
vidis ficina.. a komu budes drzat palce.. ked nas najlepsi hrac je juro.. :)))) smeraci si radi kakaju do papulky..
mozes urobit slobodne rozhodnutie.. a do lidla neist mozes nastivit nejaky bufet a tam ta obsluzia.. jednoduche . mame slobodu .. uzivaj si ju
mne sa dobre nakupuje kauflande. takze tvoje tupe reci ma vobec nezaujimaju .. ja neplacem ze su zahranicne ani ze si sam musim nahodit tovar mne to nevadi .. hluapci ako si ty stale nadavaju na vsetko ale nedokazu vybudovat nic . preto sa spoliehate na ficinu ktory nas vsetkych okrada. a este mu tlieskate ako vam hovori ze musite sa uskromnit heheh
priemerne inteligentny clovek to zvladne bez ucenia. a vy ostatni si mozete zavolat predavacku ta vam rada pomoze
dutohlav o tebe vieme ze si nedokazes ani sam nakup spravit vsetko mamicka robi za teba
sak mas pokladnicky mozes tam ist.. a pri napore ake byvaju v obchodoch by museli mat dva krat viac pokladni.. s pokladnickami .. boze sa poserte hlupaci . otvorte si obchod a ukazte nam to ako sa to robi slovaci nedokazu ani len obchodny retazec vybudovat ale plakat vedia najlepsie
viete o tom ze aj letenky si muz musite kupit a stiahnut do mobilu .. tak povedzte na letisku ze nech to spravia pre vas oni . .. :)) hluapci . taka cina uz plati tvarou .. vas vzor.. a slovaci zase placu vam by blo dobre v rusku ziadny pokrok chudoba a zima tam by vam bolo najlepsie..
hlupacik .. slovaci nikdy nic nedokazali a ak ano tak museli ujst z tejto tupej krajiny kde ziju idioti ako si ty.. mam rad tie s r a cky o tom aky bol komunizmus uzastny.. tak si pozri stare fotky ake osarpane budovy tu boli . aka chudoba a teraz sa chod pozriet niekam kde nebol komunizmus.. ako to tam vyzera.. u nas ficina minul za 3 roky uz 30miliard a peniaze nikde.. sama slayda ci co to je
nedavno ked povedal ako nas hokej nefunguje a aka je tu korupcia tu bolo vela ludi ktori povedali ze vziadnom pripade nemoze ist na olympiadu a dnes vsetci buu chciet aby pre nas vyhral zlato . toto su lovaci .. hlupy narod. ktory nema rad pravdu
ano??? a kde speje slovensko ktore tk neznasa eu ? spytaj sa ficiny..
slovaci zase vedia najlepsie . samoobsluzne pokladne su uz roky v zahranici ale u nas zase vieme vsetko najlepsie. ak tam nechcete platit nech sa paci mozete ist do pokladne. ak sa mindrakovi napacia obchodne retazce moze podporovat malych predajcov. nikto vas nenuti mate slobodu .. tak sa rozhodujte sami ale nenute inych sa podriadovat vam
tento stat stale prekopava dochodky. skoda ze 13 dochodky tento stat zabijaju . dakujeme smeracke tupe hlavy...
vsetky krajiny vazvali aby ich obcania oppustili iran len slovaci sa tam idu hrnut lebo tam je lepsie kao na zapade.. takze dezolati nech sa paci
Odporúčame