a hudacka by som nebral .. uz davno na to nema
a hudacka by som nebral .. uz davno na to nema
Viete o tom ze zlodejska firma SKYTOLL nemusi platit transakcnu dan???? to sa kradne.. tato krajina musi zbankrotovat onak sa ludia nezobudia
dochodcom je to jedno . im staci 13 dochodok na ktory krajina bude tvrdo doplacat
ficina ako politik je uplna nula . ako klamar intrigan.. a siritel poplasnych sprav je exgtra trieda.. skoda ze narod musi cakat kym . neskonci sam od seba. alebo uplne neznici krajinu
trojsky kon .. patri do basy.. ak toto spravi eu musi tvrdo zasiahnut.. co sme to za narod. .. historia sa opakuje kolaborujeme zase zo zlom . ako tiso s hitlerom a potom tieto prasive komunisticke svine. znicili slovensko
blbecek ano mozeme tahat kedze nam daju 20 miliard a su splachnute teda urkadnute. eu moze dat tach 20 miliard radcsej poliakom ti aspon inverstuluju do krajiny u nas sa vsetko rozkradne.. a stale vatahujes simecku ktory ani nevladol ale ficina za 15 rokov stale nema dost a ty stale nevidis ze za 15 rokov nas uplne znicil . ale to tak je tupe telce ako si ty nikdy nepochopia.. alebo nechcu pochopit.. lebo milulju ficinu. to tam musite povedat
odpovedaj ked sa mame tak dobre. preco u nas musime vsetko dotovat .. preco neodpovies k veci . si klasicky smeracky potkan... mas sa dobre. lebo si na sviatky v obchodnom centre ako ficina povedal .. mas drahe auto .. takze sa mas dobre.. ale neodpovies .. farizej smeracky.
treba podakovat ficine to on vybavil
aspon vidiet ako na tom je cela krajina.. je zazrak ze tieto baby vobec hraju A kategoriu
trump ma rozdvojenu osobnost.. gronsko chce ukradnut. ukrajinu nechat vrahovi a pomahat virane k slobode hehhehe
pritialhli zase je na vine niekto iny,. odrazu aj historiu poznate. ale rusa budes ospevovat.. ficinu tiez kovaneho komunistu ..
co mas z cechmi .. ako ti ublizili tupelo
naco potrebuje 90% ludi energo pomoc a dochodci 13 dochodky povedz mi ked sa mame tak dobre.. povedz preco
skus vycetovat aby si videl ako sa zije vo vyspelych statoch . tupelo hlupe..
husak?? to komunisticke prasa?
15 rocna vizitka tohoto blazne. sme na dne eu .. a este hlbsie sa tam prepadame. rozkradnute vsetko. nic sa nebuduje a o konsolidacii ani nebudeme vraviet. tresny zakon zmeneny naka zrusena spec prokuratura tie. zmana ochrany oznamovatelov ano toto dokazal polozit krajinu na uplne dno .. ten psychopat uz nema hanby a podvodnicky prezident sa vsetkym smeje do papule . hlupy narod sa ovlada jednoducho ..
co siu slovaci povedz nam . sme narod hlupakov a neschopnych diletantov pokakanych zo vsetkeho a ficina to dobre vie a dobre to vyuziva aby tomuto tupemu narodu vladol uz 15 rokov.. za tie roky nas dostal na uplne dno
sumracna ide na plne kecky ako pozeram ..
TEN CLOVEK JE Uz UPLNE MIMO.. ak toto nevidia uy volici tejto bandy tak pre slovensko nieje cesta... za 15 rokov nas vlaci po dnes celej eu ale eu je v krize . grciam z tohoto blazna
tato neschopna vlada okrem toho ze rozkrada krajinu. konsoliduje a vyraba este vacsi dlh ma same nehody.. tato vlada len skodi . krajine
Odporúčame