co dalo rusko svetu? bohate od vojny za 80 rokov sa nikam nepohlo .. mohli byt najvyspelejsi stat na svete.. a kde su .. rozsievaju len zlo vojny a vrazdenie. a samozrejme za to setko mozu vzdy ostatni
co dalo rusko svetu? bohate od vojny za 80 rokov sa nikam nepohlo .. mohli byt najvyspelejsi stat na svete.. a kde su .. rozsievaju len zlo vojny a vrazdenie. a samozrejme za to setko mozu vzdy ostatni
ano sedia u lekara od rana do vecera. a ked niekto potrebuje lekara tak o mesice lebo dochodci su tam nalozeni non stop
nie ale je to hlupost.. pochop to .. aj ja chcem 1000€ od statu k platu ale krajina klakne.. politikovi je to jedno ved vidis ako kradnu teraz uplne bez zabran .. ale ak sa chceme mat lepsie takto to nejde.. ak ide o jednotlivca a myslis len na seba ok . ale nikdy sa nebudeme mat lepsie v tejto krajine . jeden tunel stavame 27 rokov.. to je veru pokrok v 21 storoci
to je ficinova volebna korupcia cely 13 dochodok .. bohuzial hlupy narod sa necha okradat hlavne ze dochodcom daju .. a ti su este urazeni ked niekto povie ze to nemaju dostat.
slovakom nevadia machove stany predrazene kuchyne. alebo 10 000 000 bartekovmu asistentovi alebo 17 000 000 za voderady ktore nikto nechel kupit tak . slovakom nebude vadit ani dalsia konsolidacia.. naco ved mame na skorumpovany tender za sanitky . mame na dlasi tunel visnove.. mame aj na hasicske auta ktore nikto este nevidel ... takze co tam po nejakej konsolidacii .. slovak hlupy este zatlieska a povie ze ficina vela spravil pre slopakov
ked sa Slafko vyjadril ktomu aka je korupcia v nasom hokeji . pol krajiny ho nenavidelo a nechceli ho na olympiade. a nadavalo mu . dnes je to nas uzastny hokejista vsetci sa tesia ze pojde hrat.. takyto je narod slovensky
preco klamete ved ficina povedal ze uz sa nekonsoliduje :))))) ale zabudol svojim hlupim ovcam povedat ze sa uz konsolidacny balicek prijal na tento rok .. ) ale ovce sa mozu tesit na volebny rok ako sa budu rozdavat milioniky. bude treba korumpovat
konecne si nasi dezolati mozu kupit kvalitne auta..
sa smejem na vas potakni .. to ze som napisal ze preco na usa nezautoci rusky pes si ani necital ze ..
takzýe ked uz moze rusky potkan konecne zautocit na usa. tak nezautoci co je toot za svet..
rusky potkan . co nezautoci na usa.. ved oni mu zadrzali lodku.. ruske prasata.. klasika . vyhrazaju sa vojnou. kde cil ficina.. a ako je doriesene plavidlo ktore znicili rusi ktore nam patrilo . tato kolaborantska vlada musi byt odsudena za vlastizradu .
preco miesas do sportu politiku?
zase len odvadzas pozornost. nie za invaziu na gronsko bude zodpovedny tvoj trump . pretoze vsetci vedia ze to je idiot ale ty a tvoj ficina ho chvalia.. len necakali ze sa tak rychlo prejavi :))) hlupaci ste aj ostanete.. vas oklame aj trump aj putin aj ficina.. lebo ste tupela
putin like trump like ficina.. klamari ..
takze ano su na tom lepsie .. a my niesme super pre nich .. sme treningovy partner.. nikdy sme neboli super pre cesko .. narodne derby je to len pre nas pre cesko je to bezny zapas kde vedia ze vyhraju
stastistika svk vs cesko od 1994 do 2018
SVKSlovensko
ČeskoCZE
19 odohrané zápasy 19
3 víťazstvá 13
zdroj https://hockeyarchive.info/sk/t/106/majstrov…
0 výhry po predĺžení 2
1 remízy 1
2 prehry po predĺžení 0
13 prehry 3
34 strelené góly 73
73 inkasované góly 34
-39 rozdiel gólov 39
cesi uz nie su pre nas super. pre nas je super. madarsko . anglicko . rakusko .. kym cely svet napreduje u nas sa tvarime ze sme majsteri sveta.. z kolonkovych trapnych reci sa nenapreduje.. tam sa len chlebicky papaju .. satan nic nezmenil skor este zhodrsil .. takze sa treba konecne pozriet na korupciu rodinkarstvo a treningove procesy ci trenerov .. uz sme nasmiech kazdemu . lebo slovak vsetko vie vsade bol ale len na papiery
ako sa vyvysuju? sak si poozri realitu .. u nas len 30 rokov placeme . a mame tu kolonku a lukaca.. cesi medzi tym napreduju . u nas len hadzeme vinu na niekoho ineho . slovaci vzdy plakali a vzdy bol niekot iny na vine.. a to je vo vsetkom .. otvor oci
odkopol by osm to na stranu a hotovo .. to zacina pripominat ludi na dovolenkach ked si nechaju v noci uterak na lehatku aby mali rano obsadene heeheh
co pijes krumplovicu?
Odporúčame