lavrove a co s tym urobis ? poradim ti: nakresli si na papier dalsiu cervenu ciaru, uz aj tak z toho papiera je "milimetrovy" papier, co sa pouziva na geometrii ZS
lavrove a co s tym urobis ? poradim ti: nakresli si na papier dalsiu cervenu ciaru, uz aj tak z toho papiera je "milimetrovy" papier, co sa pouziva na geometrii ZS
peskove, syn uz na fronte, alebo 200km od fronty si robi selficka, ako bojuje
im neide o chodcov, ale o to, aby dostali ludi z aut na ine dopr. prostriedky a odlahcili dopravu - jednoducho znevyhodnit najvyhodnejsu dopravu pre ludi: priklad: ak budem mat obmedzenu rychlost 30km/h, tak uz budem velmi uvazovat nad tym sadnut na bicykel, alebo kolobezku, ako sa s takouto rychlostou trmacat v zapche 10km
no on sam si to potvrdil a tymto je to potvrdene :D
no este dudince, nove zamky, dunajska streda no a ked bude medved uz v bratislave, ako sa promenaduje popod parlament, mozno az vtedy zacnu riesit tento problem
kedze jadro nie a plyn tiez, uhlie taktiez nie, tak som velmo zvedavy - ekoteroristom asi nikto nepovedal, ze ked je vykurovacia sezona, nejak velmi slnko nesvieti a vietor mozno zafuka, mozno nie, vidim to, ze sa spoliehaju na to, ze si elektrinu nakupia...tesim sa na prvy zimny, aspon dvojtyzdnovy blackout v nemecku :D
taku blbost som uz dlho necital
no napis nam, ako nahradis desiatky milionov aut so spalovakom za elektrinuv priebehu par rokov
auto nebolo jeho, ale prenajate z polskej pozicovne aut - ze to vyjde 4-5x menej, ako ked by si pozical z fr pozicovne, vraj je to pre polske pozicovne dobry biznis, ale ak cez sklo na mna mieri policajt (foto bolo zverejnene) a just neposluchnem, ale chcem ho "zrazit", musim niest aj nasledky svojho konania...
klusovi ide o vela - znovu sa snazi 4 roky brat plat a nic nerobit, dufam, ze sa mu to nepodari
skus mu to navrhnut, mozno posle par zhrdzavenych kalachov a niekolko parov onuci...
ja si myslim, ze 50 je malo a je to podozrivo okruhle cislo, asi napisem rusom, nech daju 87 dostojikov, to uz nebude "pozrive" cislo
preklep...so zbranou...
na tej fotke jasne vidno, ze policajti ho zastavili a jeden mieri na zbranou vodica, prvu vec, co mal ten afrikanec urobit je dvyhnut ruky, ze v nich nic nema a v pohode vystupit z auta - nikomu by sa nic nestalo, miesto toho zaradil rychlost a snazil sa policajtov zrazit/ujst - asi bol v presvedceni, ze on je nad zakonom, lebo jeho boh je alah a kedze je to rasizmus, ak biely zastavy cierneho a podla neho ho mali policajti vypoklonkovat, alebo co - policajt ho zabit nechcel, ale tiez nechcel byt zabity, branil sa
tieto prieskumy v rusku su na nic : kazdy odpoveda tak, aky nemusel pozerat cez zamrezovane okno - v krajine, kde za detsku malbu zatvaraju otca do basy a dieta daju do decaku ine ani nemozes ocakavat
porovnal som strely NSM s ukrajinskym Neptunom, takze je lahsia cca 407kg vs 870kg, neptun doleti dale zhruba o 100km, ale nema technologiu stealth, naloz maju podobne velku NSM cca 125kg vs cca150kg neptun
Kremeľ odmietol tvrdenia amerických médií, podľa ktorých ruský generál a vrchný veliteľ vzdušných síl Sergej Surovikin vedel o vzbure súkromnej žoldnierskej Vagnerovej skupiny vopred, a označil ich za „špekulácie“...ale pre istotu uz je v niekde na sibiri a pracuje v kamenolome, kde plni normy na 120%...
sa mi paci, aky plat ponukaju rusnovodicom - zodpovednost, ako pilot lietadla - ale plat nie, praca ma nepravidelne zaciatky prac. doby - podla spojov + nie je uvedene, kolko prescasov je v tom plate :D, inac premerny vek rusnovodicov je mozno nad 50...
nemusis ist takdalej, ford fusion v cca 2013,ked koncila vyroba, tak sa predaval za 9900 euro
ak nepocitam mustanga, tak poslednych mozno 7-8 rokov dava ford (mimo sportovych, tam je ta cena ok, apson podla mna) na trh atua za nezmyselne ceny, pretoze nukat malicku fiestu s 55kw za 16 tis. euo je velmi sebavedome
Odporúčame