Každé štvrté pracovné miesto v ohrození. Vydali novú správu, čo čaká zamestnancov
"Pribudnú aj miesta ako vodiči ťažkých nákladných automobilov či autobusov, ďalej učitelia stredných odborných škôl, mechanici, opravári strojov..." a kto to bude robit ? cernoskovia, co vcera pasli tavy ? dnesny nasi skolaci chcu byt v prvom rade youtuberi, influenceri, testeri hier, popripade projektovy manager, politolog, asbolvent socialnych studii... - kto chce dnes riadit kamion ? - byt cele tyzdne od rodiny, prespavat po parkoviskach,neustale jednou nohou v base ? kto chce dnes opravovat stroje, mat cierne ruky od spiny a oleja po lakte ? (mam odpracovane nieco, ako mechanik strojov a zariadeni,cize viem o com hovorim) a to vsetko za male peniaze