oni to blbo napisali a ty si to zle pocjopila - max. mes. vymeriavaci zaklad je tych 8477e, a z toho je to poistne 2810,11e
oni to blbo napisali a ty si to zle pocjopila - max. mes. vymeriavaci zaklad je tych 8477e, a z toho je to poistne 2810,11e
to moze napadnut len russa, to akoze idu rozvrtat ten betonovy sarkofag, ktory je pod kontrolov X senzorov a priamo prenasa data mimo ukrajinu ?
Výpadky dodávok podľa nej kompenzoval spoločný európsky trh s elektrinou, ako aj stúpajúca výroba z obnoviteľných zdrojov na domácom trhu. - cize skupovali elektrinu na burze, ideme do leta, teraz nie je problem, ale ak pride zima, nedajboze tuha zima, ked fotovoltaika pojde na 1/20, a nebude fukat, zacnu vycucavat trh s elektrinou, pricom bude vazne hrozit blackout, kedze 6% energie, co dodavali atomky, je odhadom spotreba cca celeho Slovenska
„To, čo sa od zamestnancov bude očakávať, je, že zmenia úplne pracovnú náplň raz za päť či sedem rokov," - to plati aj pre statnu spravu, alebo bude to ako doteraz, ze od nastupu budu tam (zebetovnovani) az do dochodku
podla mna je podvod to, ze zamestnavatel za teba este odvaza statu, pripomina mi to, ako ked by stat bol tvoj pasak a prenajal ta zamestnavatelovi, spravne by malo byt, ze zamestnavatel vsetko vyplati tebe, a ty odvedies vsetko statu, a potom by X ludi trklo, kolko realne odvadzaju a co za to dostavaju...
a preco by ju mali dostavat rodicia deti, ktory este studuju (je to ich hlavny "pracovny" uvazok)
?
s tymi vojakmi a poziarnikmi suhlasim
samozrejme ze klame, T55 maju v skladoch pozehnane, uz ich upravuju na frontu, a tankov T34 tiez - rafinovane boli ukryvane na podmnikoch II. sv. vojny, cize nikto ich nepocital do poctov, co maju k dispozicii
je uplne ilerevantne, co povie putin, zhrnul by som to do par slov : klamal som predtym, klamem teraz, a budem klamat nadalej...
jo a preto tej ruskej mensine do dnes posielaju rakety na panelaky, to len preto, aby ich oslobodili a ochranili
asu tak, kto nechce patrit na zapad a byt pod ochrannym daznikom NATO, nech sa vystahuje do svojho sna russka, nikto mu nebrani, ale nech neotravuje tu vzduch svojimi dristami vid blaha a spol.
mal by si si nastudovat, co robit v pripade jadroveho vybuchu, resp. ti dam rychlokurz: ak uvdis pred sebou atomovy hrib, pozri sa najprv za seba, na stenu, ci je tam tvoj "otlacok postavy", pokial nie, utekaj do krytu, pokial je, kludne si sadni a obdivuj ho, aky je krasny, mas to hned z prve rady a je to to posledne, co viidis :D
uz vidim, ako verchurska chce si pustit na seba a svoje deti jadrove rakety - ci uz ta, co zije na zapade, alebo ta, co zije v moskve a petreohrade, normalne sa vsetci idu obetovat s vidinou nekonecneho blaha u hospodina :D za svojho cara
predstav si, ze velmi sa utesujem, pretoze nepochybujem o tom, ze jadrovy arzenal usa, gb, francuzska je funkcny na 100% a take blbosti, ako pustaju rusi platia akurat na rusov a ich obdivovatelov, tzv. chcimirov...
v generalnom stabe NATO sa musia valat od smiechu, pretoze vedia, ze min. 3/4 ruskych jadrovych zbrani je nefunkcna , polovica z tej polovice by buchla este nad ruskom atd...uvedomte si, ze kazdych 10 rokov sa musi robit repas tych nalozi no a kde sa to robilo ? no predsa na ukrajine a od kedy je konflikt na ukrajine ? no od 2013-2014, no ak kedze vsetci pozname rusky slendrian, ze 90% financii na repas teraz plavi niekde v karibiku ...cize ja som v klidku
nic ti nebrani prestahovat sa smerom na vychod, ak nechces byt pod ochrannym dazdnikom NATO
eď sa dve deti bijú, tak im nedáme do ruky nožíky - toto prirovnanie je scestne, spravne ma byt, ze jedno dieta bolo zozadu napdnute orkom a zapad dal tomu dietatu velku palicu, aby toho orka zahnalo do mordoru
nesnazi sa znizit zavyslost, ale maju tolko rupii, ze nevia co s nimi, lebo ostatne staty akosi rupie nechcu menit na dolera a eura
jasne, tie pepsikoly, co su tam v obaloch , ak do nich strcis mentos, mas dialkovo ovladanu raketu s doletom aspon 200km, strasne nebezpecna zbran, ktoru trebalo znicit!
dam este jeden priklad sabinovske mliekarne milkagro, maju kopec malych potravin/predajniciek (195!), kde ked vojdete, neviete sa otocit a nie su zavisli od retazcov, retazce X krat chceli predavat ich produkty proste nedohodli sa na podmienkach, oni memaju zaujem predavat pod cenu retazcom (obcas sa ukazu ich jogurty v tusim, ze v tescu)
Odporúčame