urcite su ukrajinci taki blbi, ze budu utocit na najsilnejsie opevnenu liniu na dombase - taku pr spravu moze vymysliet len ruska propaganda
urcite su ukrajinci taki blbi, ze budu utocit na najsilnejsie opevnenu liniu na dombase - taku pr spravu moze vymysliet len ruska propaganda
blbost, sas bude mat cez 10%
mozno, ale proti rusom funguju dobre, to ze je zbran vyradena, neznamena, ze nie funkcna, je len nanhradena novsou
ja by to kludne deli 10, ich najvacsi vyrobca tankov uz po prvych sankciach minuly rok zacal odstavovat vyrobu
toto palivo vedia vyrobit, kedze vyrabaju pre ine typy elektrarni, akurat nemohli konkurovat cenou rusom
jednoducho bez jadra sa to dat neda, kedze solar a vietor nie su spolahlive v dodavkach - mochovce maju 1000 MW,ak je potrebne 400 malych miest * 30 MW = 12 000 MW = postavit len v nemecku 12 mochoviec a to sa nebavime o nakladnej doprave
a ty tomu veris ? ukrajina pouziva rozlisenie 0,5m, vidi cez oblacnost, v noci,ako treba atd... https://zive.aktuality.sk/clanok/3jIQZYx/sat…
a v rupsakoch mali tie drony napchane, alebo ako ?
cize teraz padne predaj novych aut : ludia budu cakat, cinahodou nebude srotovne a zaroven ceny aut pojdu o 2 tis. hore, oficialny dovod: znizenie predajov - to bude take slovenske
lenze na tiom videiu je nieco,ako dron z aliexpresu za 1000 usd s doletom 10-15 km, ukrjet je oproti tomu obor s rozpatim 6,6m a dlzkou 3,3m
tie drony maju max. dolet mozno 10km, cize boli vypustane blizko moskvy no a teraz je otazka kto ich vypustil : ukrajinci utocia viac-menej na vojenske objekty, ktore maju nejaky vyznam, cize tam to nevidim, teoreticky mohli by to byt rusky partizani, alebo aj priamo FSB, aby vyvolavala v ludoch pocit ohrozenia ...
jj, rusko prislo za dombas sposom, ze vsetkych muzov nahnali na frontu
utekajme, (miklosko) uz ide! ti, co volili mikloska, ked kdh skladala vladu, tak su uz na pravde bozej, netusim, ako chce kdh pritiahnut mladych, ale takymi vykopavkami asi tazko...
predstav si tie kamiony prevazali radioaktivne kuracie stehna z ukrajiny vam rovno do obchodu...
pokazil sa mu televizor, tak ide do politiky
pokial mas postihnute deti, tak dostavas nejake prispevky od statu a na tie prispevky sa skladaju aj tie pracujuce deti, ktorych rodicia teraz dostali rodicovsky dochodok
neda sa vyhoviet kazdemu pripadu - chapem taketo pripady, kedze ten prvy pripad mame aj v rodine, ale vacsinu sa podari podchytit
ja to tiez nechapem - chcem dat rodicom bonus, ale nechcem, aby vedeli, kolko zarabam - jediny sposob, ako to dosiahnut je ten, ze sam urcim vysku do urcitej sumy, ale kto nechce dat svojim rodicom co najviac (ak ma s nimi dobry vstah a neutrzi to jeho penazenka) ?
uz bola kyjevska rus - nemilit s ruskom s moskalami
ja si myslim, ze ukrajina by sa mala fakt vratit k tej mape z 10 storocia - tam, kde je teraz moskva boli mociare, cize hlavne mesto ruska je kyjev, takze vlada v moskve je nelegalna a to plati aj o prezidentovi!
Odporúčame