lebo taka cena tam je - su to futures kontrakty, nie sport burza, zaujimava cena je napr. na 1Q/24 - 47,20
lebo taka cena tam je - su to futures kontrakty, nie sport burza, zaujimava cena je napr. na 1Q/24 - 47,20
myslis ten rusky plyn, ktory je na spotovom trhu za cez 58 usd ? (https://www.investing.com/commodities/crude-…)
normalne beriem dovcu a utekam, aby mi vsetko nevykupili....:D...dalsi zbytocny obchod na handry
ze vraj sa rozbehne trh e e-autami od firiem > kto si kupy jfiremnu azdenku za 10 litrov do ktorej bude treba menit baterky za dalsich 10-15 litrov - taky taxikar bude len nabijat na rychlonabijacke, co je pre baterky smrt a dalej zaruuka na baterky je 160 tis. km, co taxikar da vpohode za 7-8 mesiacov
uz vidim, ako verchuska posiela svoju zlatu mladez zomierat do zakopov - ak odidu vagnerovci z bachmutu, rusom sa tam urcite zruti fronta, lebo zoldaci z gazpromu to urcite nedaju a regulerna armada utecie ako prva
v clanku ten pan zabudol na jednu dolezitu vec - odkial zoberieme elektrinu a novu prenosovu sustavu - lebo tato terajsia nie je stavana na to. pretoze rychlonabijacka je len posledny bod, v principe nepodstatny, kedze ked nie je elektrina a prenos. sustava skolabuje je na figu borovu
to akoze si myslia nase tv, ze tych 12% se automaticky preleje k nim ? beru v nich dobry matros
asi tak, akceptovatelna cena dennej znamky je podla mna do 2 euro, okolo 5 euro je nepredajna
no ti traja maju po chclebe - aj ked su mimo nasej jurisdikcie , to nie je rusko, vysetrovat incident pride JAG
rusi su totalne vystresovani, nevedia, kde skocit a dojde prelomenie na 3-4 miestach naraz, rozsype sa im fronta
cela E7 nema s technikou nic spolocne - je to len a len o politike a ktory eurohujer vymysli co najvacsiu blbinu, aby sa zapacil ekoteroristom - z hlasika rozumnych ludi postrada zmysel
ja som nezartoval : napis, v com som klamal
najlepsi americky agent v celej historii je prezident putin - zdecimoval rusku armadu,ukazal, ze ruske zbranove systemy su shit, znicil zavyslost europy na ruskych energiach - cim vyznamne znizil prijmy ruska , vstupom finska (a svedska) predlzil hranicu NATO s ruskom, donutil europu zvysit financovanie armad a zabezpceil zamestnanie ludom v europskom vojenskom priemysle na hodne dopredu, neustalym vyhadyovanim fasizmu nemcov tak vytocitl, ze lifruju na ukrajinu co sa da - a hlavne - a o to ide predovsetkym - nici poskryvanych nacistov po ukrajinskych sidliskach - ako hovorim, najlepsi agent
no obchodnici "placu" - ludia naozaj setria, obchodnici dvyhli ceny do vysok a mysleli si, ze budu este viac ryzovat, ale ludia zacali rozmyslat, co si kupia a kolko su este ochotni za to zaplatit
6,5 MW je rocna spotreba 80l bojlera
vyzera to na celovku - a je tu plna ciara - zeby obiehal a nestihol sa zaradit ?
necital tolko ria.ru, skodi to zdraviu - v jun/jul im dojdu peniaze z fondu prosperity, potom zacne sranda
ved pod lampou je najvacia tma, ale skuste nezaplatit 10e na daniach a hned mate kontrolu s vyrubom pokuty
aj poliaci maju kvalitne potraviny - je to ako u nas so spisskymi parkami - vsetci ponukaju spisske parky, akurat niektore su smejd a niektore su fakt take dobre, ako za sociku
este dodam, ze viac ma stve ten projekt nepouzitelnych tabletov pre seniorov za miliony eur v gescii remisovej
Odporúčame