Vasiľ, a prečo ho museli rusi vojensky Ukrajine anektovať keď nebo Ukajinský. :D
Vasiľ, a prečo ho museli rusi vojensky Ukrajine anektovať keď nebo Ukajinský. :D
Keď sa vráti Krym Ukrajine, tak sa rus môže vrátiť domov.. a dobre bude.
každý kto nie je ficov volič...
Robert Fico na chate v Cifaroch:
"Moji volici su blaciace ovce a zmateni dochodcovia"
Fico je príživník celý život a potrebuje z niečoho žiť aj jeho rodina blízki.
Peťo sa čuduje, lebo jeho sa ten zákon netýka. Ale podpísal.
Keď dávajú svojim voličom a sebe - tak sa nepýtajú, z čoho to bude vykryté... Keď majú menej zobrať tým, čo živia ich a ich voličov.. tak sa zrazu pýtajú, z čoho to bude vykryté.. mor na vás špiny príživnícke.
robert, teba v pekle čakajú všetci satani. tešia sa.
toto si pre svojho voccu:
Robert Fico na chate v Cifaroch:
"Moji volici su blaciace ovce a zmateni dochodcovia"
ani nemusí... toto bude iná kauza.
bude ešte veselo s tým ficovým synom.. preprali cez neho milióny.. pardón, transformovali....
Ked davsli 13 dochodky tak nepozerali cim to bude vykryte . Ani ked si navysovali platy... to tiez nepozerali cim to bude vykryte.
Vieme len to, ze smer ich transformuje efektivnejsie ako PS .. :D
Netreba zabudat...
Robert Fico na chate v Cifaroch:
"Moji volici su blaciace ovce a zmateni dochodcovia
Vie ze je zle a bude horsie....
To nie ako vy dvaja co tu trolujete za ruble. :)
To jE ako ten 8,5 % deficit ktory fabtozZi znizil o 2,5%. :D VYMYSEL kilometre vzdialeny od reality.
Je viac objektivna lebo pise co chces citat. :)
Fico tliapal o nejakom pate..
Z toho fica mi je na grc aj ked hubu neotvára.
Kalinák to vysvetlil.. keď smer dostane štátne peniaze už to nie sú štátne peniaze ale sa pretransformovali na smerácke peniaze a preto syn Fica dostal smerácke peniaze... a v tomto zmysle keď dostalo štátne peniaze to šimečkovej fórum, tak to už neboli štátne peniaze ale sa pretransformoval na peniaze šimečkovej fóra a preto faktúru zaplatili peniaze šiemčkovej fóra...
bľačajúce ovce a dezorientované dôchodci = ficovi voliči pochopelo ste?
Firny a zivnostnici sa stahuju do CR a mam to z prvej ruky. Po vas potopa.
Odporúčame