alebo ako 110 smeráckych mimovládok :D
alebo ako 110 smeráckych mimovládok :D
Robert Fico na chate v Cifaroch:
"Moji volici su blaciace ovce a zmateni dochodcovia"
no ovce a zmätenci.. hádam už nevyhráte.
je to totožná situácia, peniaze dostali dostali od štátu neboli určené na to, na čo ich použili.
Príživníci.. bežné ficoteľa ani nevie koľko to 100 000 € je.. a prížívník fico mladší to dostáva ako vreckové zo štátneho
keby ficovci toľko nevyžierali štátny rozpočet netreba ani konsolidovať.
tie peniaze nie sú pre straníckych synáčikov ovečka zmätená... ani marta tie peniaze neukradla ale dostala... ako fico.
ficovci sú prisatí na štátny rozpočet lebo šimečkova manka. robo musí dať synovi, frajekrám ktoré sú mladšie ako jeho syn.. to niečo stojí.. ani marta šimečková tak necicala. :D
Robert Fico na chate v Cifaroch:
"Moji volici su blaciace ovce a zmateni dochodcovia"
čo si ovca, či dôchoda. :D
Bavím sa.. fico sám vykopal jamu a spadol do nej...
takto si to analyzoval aj pri marte šimečkovej? ako vieš, že tá faktúra 244 eur nebola z iných príjmov? tu máte svoju medicínku.. a už len dodám...
Robert Fico na chate v Cifaroch:
"Moji volici su blaciace ovce a zmateni dochodcovia"
hehe, máš tu novú megakauzu. ficova rodina prisatá na štátny rozpočet. :D
Teraz keď robert zbúral posledné mantinely a ide sa po rodine... tak jeho zlodejská vyžieračská familia padne. a nielen syn.. pôjde sa po celej línii.. a tak mu treba.
okušujete vlastnú medicínku. :D
Robert Fico na chate v Cifaroch:
"Moji volici su blaciace ovce a zmateni dochodcovia"
ty si ktoré?
a zistili že ste aj vy príživníci a väčší ako šimečkovci :D :D :D
takže ficov syn vyžiera státisíce našich daní... to čo je za príživníkov u tých ficiakov... fico preťahuje kadejaké štetky, pričom je štandardne dvojpohlavne ženatý.. a popritom vyžierajú Slovensko...
neopúšťaj sa...
aj za to že ficova rodina sú príživníci a zlodeji, ktorí žijú z našich peňazí môže šimečkova mamka.
Robert Fico na chate v Cifaroch:
"Moji volici su blaciace ovce a zmateni dochodcovia"
ty si ktoré. :D
hahaha, tak prišiel na psa mráz a aj ficova rodina sú priživníci cicajúci naše peniaze.. fica odvolať a do basy so šimečkovu mamkou.
Odporúčame