Toto je len asi desattisica kauza smeru... uz sa to berie ako standard.
Toto je len asi desattisica kauza smeru... uz sa to berie ako standard.
Cakal niekto ze sa robert nezastane svojho?
Putin s tym rata. Nik na svete nema vacsiu ochranku ako on. Ale nech sa ta zgerva bije medzi sebou, smutne je ze to putin siri aj za hranice. A dodam len ze v zaujme obcana takyto krok urobit nebol ochotny...
Fico chce hovorit o velkom biznise... zase sa smeraci nabalia.
Podla fica su jeho volici blaciace ovce a dezorientovani dochodci. . Ty si ktore z toho. :)
Nic nesplaslo, ficovci su prizivnici a vzdy boli.
Nahlas, netliap ako fico na tlacovke. Silne reci a skutek utek.
Scestovana a vzdelana je, neraz to dokazala. A je aj sikovna a to co vie dokaze vyuzit. Neplacka a nenarieka ako jej vsetci robia zle. Tak je automaticky triedny nepriatel. :)
Je teda sikovna
to je cielené.... inak by 4 krát nevládol.
Robert Fico na chate v Cifaroch:
"Moji volici su blaciace ovce a zmateni dochodcovia"
smeráci majú 110 politických mimovládok.. treba pozrieť ako aj cez ne vyciciavajú štátny rozpočet...
fico príživník, rodina nerodina... treba cicať vo veľkom.
ficov syn dostáva stotisíce zo štátneho bez fakturácie.
no čurilovci sa vrátia do radov polície a začnú vyšetrovať príživníctvo smerákov... tešíme. :D
Agentúra SMER - eurovod zo štátneho rozpočtu pre ficopríživnikov.
čurilovci si o 1,5 roka zgustnú. :D
a že začo kupuje mladý príživník fico tie byty, keď mu tatko zo štátneho posiela stotisíce.
ale na tom že sú ficovci príživníci to nič nezmení... takto si vydržiava syna, koľkože rokov má to chúďatko, čo mu takto zo štátneho posiela 100 000 vreckové.
koľko má robertov syn rokov keď si ho takto zo štátneho vydržiava? :D keď šimečkova zaplatila synovi faktúru za telefón 244 € bolo to úbohé... keď robert dá synovi 100 000 z našeho je to podľa geriatrie čo? :D
som zvedavý kedy začne polícia vyšetrovať, prečo ficov syn dostáva 100 000 € zo štátneho čo je určené na fungovanie strany...toto nie je koniec kauzy. ale toto ti nedocvaklo. :D :D
a budeme čakať rovnako ako pri šimečkovej mamke... :D :D :D
ale dovtedy musí roberto s gašparom urobiť každý 2 deň 2 tlačovky ako ficovci vyciciavajú štátny rozpočet
Odporúčame