aj v 50 rokoch robili obžalovaní mafiáni tlačovky? :D
aj v 50 rokoch robili obžalovaní mafiáni tlačovky? :D
Treba povedat sudcovi ze simeckova mamka. Aby vedel ktora bije.
Neplet sa medzi dospelych.
Nebojim, vsak zarabaju nasobne viac ako ked pracovali. 🤣🤣🤣 estok je stedry.
Ak by mala nejaku funkciu... tak suhlas.
Uz ich zavreli? Dufam ze sa to nebude natahovat ako guma na ficovych trenkach
Dezolati vytesnuju co im nepasuje. :)
V historii niekolko mesiacov.
On chrani svoju mamu, robert svojich ludi.
Je tu niekde clanok o tychto mafianoch a ich sude ... ale je problem ho najst. :)
Dalsie co ma s nasim robertom spolocne. :) klame ako mu pasuje.
Pre mudreho nie je kazdy hlupy.
Vela toho ma s nasim robertom spolocne... taketo dezolatom imponuje.
A ako by potom robert mohol zbierat politicke body na tlacovkach?
A nielen pri mimovladkach. Tie fafokany detto... ved su to statisice. Pamatam, ked mama v roku 2013 zobrala prispevok na zalozenie zivnosti, ze jej pri kontrole vyhodoli blocek za 50 centov... a ini si kradnu miliony.
Odporúčame