čaputová vybavila to čo pelegriny a gašparovič 2x. :D
čaputová vybavila to čo pelegriny a gašparovič 2x. :D
na druhej strane, fico nemá telefón ale ovciam dal videjko ako telefonuje s nemeckým kancelárom bez zvuku... a s telefónom ktorý nemá. :D
no a na tretej strane, v ktorej krajine opoziční politici prijímajú zahraničné návštevy? hm?
Zapamätejte si, politici sú tu pre občana, nie občan pre politikov. Najviac škodia Slovensku tí, čo politikov obdivujú, milujú a všetko im tolerujú...
Žiadny podvod sa nepotvrdil. Išlo o technické pochybenie. Niektoré hlasy boli spočítané ešte pred stanoveným termínom pre otvorenie obálok. V niektorých prípadoch navyše obálky otvárali ľudia, ktorí na to nemali oprávnenie.
Je to niečo ako ficov puč. Trump zachraňuje sám seba za každú cenu.
Presne tak, poliaci si buduju majsilnejsiu armadu v EU... a my to prezierame.
Ale nemaju 2 pohlavia v ustave a premiera na 4 strany.
normálne, notársky overený podpis sfalšuješ.
Mentálne zaostalé...
madrac inému. :D
ty normálna spoločnosť, spýtaj sa Richtera načo chodil s kondómom do čistého dňa. vy štandardní ste zvrhlejší ako progresívci niekoľkonásobne.
Hneď sa ľahšie žije.
Robert Fico na chate v Cifaroch:
"Moji volici su blaciace ovce a zmateni dochodcovia"
To referendum organizuje štát, ako aj tie predchádzajúce. a stále ide o názor občana.
no, a ficove referendum 2023 koľko stálo a riešil si kto ho zaplatí?
pozor, to bude vaša hanba, referendum je demokratický nástroj občana...
čo máte z môjho platu? - odvody a dane z ktorých žijete.
A pritom by sa mal vyjadriť občan.
A vo Švajčiarsku by normálny občan vyjadril svoj názor.
a to referendum za zuky platili smeráci a ich sympatizanti?
Odporúčame