je narušený.. ako náš roberto. alebo putin.
je narušený.. ako náš roberto. alebo putin.
chudáček, vnímanie reality ti nejde...
nepočul si lebo počúvaš len roberta.. a od neho si to počul?
keby fico mal možnosti ako trump tiež by vraždil po svete.. no a k tvojmu komentu.. je lepšie keď na príkaz trumpeta zomierajú tisíce ľudí a robia sa miliardové škody a dať ho dole by bolo zlé?
toto je skutočne silné kafé.. hodnotiť podľa sms hlasovania v tv. :D :D :D
trkvas, sú veci jednoznačné a dokázane a potom ste vy dezolé s "názorom". :D
vy degenerá spochybňujete vedu, výskum, fyzikov, lekárov, epidemiológov.. ale keď niečo povie roberto, tak to je pre Vás písmo sväté, ani Vám neprekáža, že mierotvorca roberto zvýšil produkciu zbraní o 400%, je to mierotvorca. :D :D :D
veď je to konzervatívny štandardovec ako naše ficoidi. :D
dať trumpa dole a situácia sa vyrieši, zachránia sa tisíce životov a stomiliardové škody po celom svete.
Matovic zacal rast par ttzdnov pred volbami a prieskumy to korespondovali.
Toto vsetko mas v tejto vladnej garniture..
To plati aj pre Vas standardnych
Presne tak, len nas tam netahajte s robertom.
Rusky narod je mantalne nepripraveny na slobodu. Oni potrebuju vodcu, idealne tyrana... a dari sa im. Nasi rusoidi tiez potrebuju vodcu, lebo nevedia ako zit, on im to musi povedat - preto tak slepo nasleduju roberta.
Bezny den v slobodnej russii. A ak sa niekto nebodaj postazoval uz ho nikto nikdy neuvidi. : D
Tebe zrychluje, zastaveny rozum mas standardne. :D
Lebo sme jedini suverenmi v EU.
2 svetovu vyhral gruzinec nie rusko.
Roberto ma velke vyhlasenia lebo keby sa mal chvalit skutkami tak ho narod ukamenuje
robertovi to pohnojil. a môže za to progresívec. lebo škodí keď na to poukáže.
Odporúčame