a predtým radičovú a predtým dzurindu... 4 krát sa len vyhovárate a výsledky žiadne.
a predtým radičovú a predtým dzurindu... 4 krát sa len vyhovárate a výsledky žiadne.
Prečo tá nervozita zo strany premiéra a vlády... po odhalení korupcie a zlodejín na PPA v stovkách miliónov ktoré EU rieši sa teraz EU dozvie, že zmeny v zákonoch, rušení inštitúcií viedli k nevyšetrovaniu zlodejín a korupcie...
Zhodnotil výsledky vyšetrovania... a je to dobre. je dobré, že sa začala prokuratúra brániť útokom vládnych predstaviteľov a naznačili problémy v polícii, ktoré sú pre spoločnosť veľkým nebezpečenstvom.
fico išiel korumpovať GP aby zmenil správu, ktorú vypracoval pre EU... už za to by mal položiť vládu.. A takto robert funguje... poprie a zmanipuluje realitu tak ako mu vyhovuje. To ako keď tvrdí, že sa máme dobre a pritom sme najchudobnejšia krajina v EU.
Tí, ktorým to určuje zákon v súlade so zákonom dali stanovisko a robert ani jeho vláda nemá právo na nich útočiť. ale stalo sa pravidlom, že ak niekto nesúhlasí s robertom tak je jeho nepriateľ a označujú ho za nepriateľa štátu.. pričom si len dobre robia svoju prácu.
darovať migy ukrajine bolo dobré a strategické rozhodnutie... a to že robert neplní svoje predvolebné sľuby, nech si zlízne on... nemal sľubovať, čo vedel, že nebude schopný splniť.
Pre nášho roberta toto nie je téma.. to len vo svete sa tým zaoberajú.
je mi ľúto.. nie je čo. skôr ľutujem.
Je vedecky dokázané, že od dieťaťa sa človek mentálne vyvíja a medzi 40 a 50 rokom nastáva obrat a človek začína mentálne upadať a vracať sa na úroveň dieťaťa... u niekoho to ide rýchlejšie, u niekoho pomalšie.. u teba svetelnou rýchlosťou.
vyšetrovať sa majú zločiny a nie predvolebné sľuby... no a GP dokázal, že zločiny sa vyšetrovať prestali.
je to niečo ako keď SIS mala prísť so správou, ktorú si objednal premiér. :D zase sa preriekol ten neschopa.
Šimečkova mama spravila zlodejinu, akej ja by som sa nedopustil, tvrdí Šutaj Eštok.
Tomu verím, on sa pri zlodejinách takými drobnými nezahadzuje.
Dám to aj sem aby sa tu zase neriešili koaličné kydy - hoaxy:
Aká je hodnota Mig29:
A) Aukcie pri pokuse predať 19 kusov MiG-29 (2019)
Maďarský Fond národného majetku (MNV) organizoval aukciu, kde:
19 lietadiel + 20 motorov + 293 dielov a rakiet bolo ponúknutých len ako jeden súbor.
Vyvolávacia cena: 2 873 368 000 maďarských forintov (~9,02 milióna €).
Žiadny kupujúci sa neprihlásil – nikto neučinil platnú ponuku.
B) 2017 aukcia (predtým)
Zhruba 23 kusov MiG-29 + súčasti bolo v aukcii, vyvolávacia cena ~4,8 mld HUF (~15 mil. €). Táto aukcia tiež nebola úspešná.
Koniec príbehu: sklad a múzeá
• Väčšina maďarských MiG-29:
o zhnila v skladoch
o alebo bola rozobratá
• Niekoľko kusov:
o skončilo v múzeách
o pár trupov sa dostalo k súkromným zberateľom (bez letovej spôsobilosti)
Aká je hodnota Mig29:
A) Aukcie pri pokuse predať 19 kusov MiG-29 (2019)
Maďarský Fond národného majetku (MNV) organizoval aukciu, kde:
19 lietadiel + 20 motorov + 293 dielov a rakiet bolo ponúknutých len ako jeden súbor.
Vyvolávacia cena: 2 873 368 000 maďarských forintov (~9,02 milióna €).
Žiadny kupujúci sa neprihlásil – nikto neučinil platnú ponuku.
B) 2017 aukcia (predtým)
Zhruba 23 kusov MiG-29 + súčasti bolo v aukcii, vyvolávacia cena ~4,8 mld HUF (~15 mil. €). Táto aukcia tiež nebola úspešná.
Koniec príbehu: sklad a múzeá
• Väčšina maďarských MiG-29:
o zhnila v skladoch
o alebo bola rozobratá
• Niekoľko kusov:
o skončilo v múzeách
o pár trupov sa dostalo k súkromným zberateľom (bez letovej spôsobilosti)
A zrazu pedofil epstein pre roberta nie je téma... :D to čo sa dozvieme ho bude veľmi bolieť. :D
v rodine sme tiež mali takýto výrastok...a nebolo to výchovou... u nás to nakoniec dopadlo dobre, po 30tke dospel a usporiadal sa, tak držím palce, aby to takto dopadlo aj u Kramárovcoch.. stáva sa, že niekomu niet pomoci.
asi je rozdiel 17 ročný fagan a šéf SIS. :D však už začnite používať to čo by ste mali mať medzi ušami. :D
tu došlo k zrejmému omylu.. obsluhovať samoobslužné pokladne nevedia degresívci a preto ich bojkotujú.
ten je zrejmý... nakoľko naša ministerka kultúry svojho času natočila video, kde bola zhrozená, že 2 mladé dievčatá platili v obchode tak, že priložili mobilný telefón k platobnému terminálu...
zato ty si dvojdement.
ty si iný filozof, napíš knihu. :D
ak by to bol robo alebo gašpo, tak by išlo len o klamstvá opozície a prestitútov... a polícia by robila politiku a stratila by ich dôveru...
Odporúčame