pochybujem, že to vymysleli aby to smeráci mohli zneužívať.
pochybujem, že to vymysleli aby to smeráci mohli zneužívať.
ja nie som dvadsaťročný človek a tv stanice nesledujem už dlhé roky... reklamy ma skutočne nezaujímajú...
ale mladý Kramár nie je smerák, takže má smolu... :D 363 nebude.
Je zaujímavé, že tí čo na jednej strane hovoria ako sme pozadu proti číne v technológiách, že ak by sme šli do číny tak by sme mali huby otvorené, tam už aj za pásom robia roboty a nie ľudia.. na druhej strane sú proti pokroku vo vlastnej krajine a aj takýto jednoduchý technický pokrok idú bojkotovať. :D
To je dôvod, prečo vznikol výraz dezolát.
a chlapča osprostené reagovalo si... ak ma niečo nezajíma nemám potrebu to vedieť. a či má nejaké politické trulo dcéru čo havarovala ma skutočne nezajíma. :D Robo kedysi povedal, že na členov rodiny sa neútočí a ja s tým súhlasím a na rozdiel o roba to myslím vážne nielen ako floskulu pre ovce.
ani neviem, že má blanár dcéru. :D :D :D tliapko.
mal by mu fico poskytnúť pomoc - svojich 2 právnikov pre mafiánov. para a ten druhý.
ale danko je politik, teda podľa koaličných oviec je niečo viac.. on si to môže dovoliť.
zase vedľa a obhajoba svojho hoväda.. Danko je dospelý človek a politik.. nie nejaké nespratné decko... nerozhoduje o krajine, zákonoch o nás...
vy trúby pribrzdené ficovie senilné budete svojich obhajovať aj keď ich sami uvidíte ako kradnú a korumpujú...
Kauza Epstein v dnešnej dobe nie je ani špička ľadovca.
a práve preto tá nervozita a snaha fica odkloniť od epsteina pohľad preč, čo najďalej.. pre neho to nie je téma, Lajčák bol obyčajný poradca nič viac. :D
teším sa, čo sa ešte dozvieme a bude to zaujímavé.
Slovensko na chvoste EU vo všetkom... to Fico dosiahol za tie 4 volebné obdobia.
:D a černák za ministra spravodlivosti. :D
zaujímavé je, že keď ide o Vás už Vám ani pedofília neprekáža :D
Počúvam sobotné dialógy, a to robertove kvičanie je zaslúžené... nech len kvičí, viac aj tak nikdy nedokázal.
Hlavne nech to prežije v zdraví.
vyšetruje polícia.
mám veľmi nízku mienku o tvojom charaktere... a hodí sa to na teba ako aj na original baranomydliča.
ďalší chegevara.. aj ty mydlíš barany? :D
to sú tie štandardné hodnoty... lúpia, ničia.. ale nech lúpia a ničia, hlavne že som pri moci.
však to čo píše si poľahky prečítaš aj bez odblokovania.. .čo to tliapeš senil?
Odporúčame