ďalší chegevara.. aj ty mydlíš barany? :D
ďalší chegevara.. aj ty mydlíš barany? :D
to sú tie štandardné hodnoty... lúpia, ničia.. ale nech lúpia a ničia, hlavne že som pri moci.
však to čo píše si poľahky prečítaš aj bez odblokovania.. .čo to tliapeš senil?
len aby si nebol sklamaný. :D ešte sa veľa dozvieme.
Predpokladám že pampúšik vystúpi v NRSR s vyjadrením, že Žilinka nesiaha Trnkovi ani po členky. :D :D :D
nefabuluj.. policajti zastavujú trestné stíhania lebo vo všetkom klamete... kalinák poskytol NKU aj polícii neúplné a zavádzajúce informácie.. a tak to aj dopadlo. :D :D :D
očividne ťa to rajcuje. :D
fíha, zrazu.. keď to opozícia hovorila 2 roky tak ste ich za to kritizovali.. a zrazu, keď nie je na povel ficovi tak otočíte. nehanbíš sa? :D
Fico vyvádza, lebo GP ide podať správu Európskej únii... a tam sa dozvedia, že sa prestala vyšetrovať korupcia a zlodejiny... preto chcel roztrasený fico podplatiť GP správu zmenil.
presne tak... má robiť svoju prácu.. GP musí vypracovať správu pre EU o právnom štáte na Slovensku a fico ho bol ovplyvňovať aby nenapísal pravdu.. a ty teľa si toto nechcel vedieť
Epstein bude ficov hrobár...
ešte upratovačky...
Fico má riedke, čo sa zo spisov ešte dozvieme.. a nie je sám. :D ja mu to prajem, nech užije. :D :D
NIč čo fica ohrozuje nie je téma... epstein nie je na Slovensku téma, ale šimečkova mama ano. :D
to je senil z mimovládky jednota dôchodcov.
za čo všetko je zodpovedný...
treba napísať, že Lajčák aj ak robil to čo sa domnievame, nemá s pedofiliou nič, veď epstein písal, že pre neho sú mladé aj 30 ročné.
ale klamať a schvalovať zákony v neprospech občana, to je seriózne.
cieli na 3% a príspevok od štátu.. o nič iné tu nejde.
kedy som ja bil za nejakého politika. :D si mimo chlapče. :D
Odporúčame