ten mindrák je zo smeráckej mimovládky ednota dôchodcov, dostali 800 000 eur tak si to tu odrába. :D
ten mindrák je zo smeráckej mimovládky ednota dôchodcov, dostali 800 000 eur tak si to tu odrába. :D
fico bol protiukrajinský dávno pred Družbou. Na Vás ficotruloch je zaujímavé, že keď teraz začne fico hovoriť ako treba napadnúť Rusko.. tak mu dáte za pravdu a vysvetlíte tú jeho otočku. :D :D :D
Robert fico má šťastie, že jeho voliči sú mentálne najslabšia časť populácie.. veď ako sám hovorí:
Robert Fico na chate v Cifaroch:
"Moji volici su blaciace ovce a zmateni dochodcovia"
toľko nemajú všetci rusoidi dohromady. :D
vychádza to na baranomydliča alebo pampúšika.. oni sú v poslednej dobe akýsi vyšinutí. :D
Veď to.. preto musí Ukrajina náckov poslať domov do Russie.
ale si sa tu opustil. :D
Dobre to tí Ukrajinci robia keď tu rusoidi kvíkajú :D :D :D
čo tu zase kvíkaš.
tento keď bol na východe... tak si mu to vysvetlil?
Robert Fico na chate v Cifaroch:
"Moji volici su blaciace ovce a zmateni dochodcovia"
Aby si tolko nenariekal. :)
Problemom bude uz aj dlh nakolko na jeho obsluhu pojdu 3 miliardy.
Vlada a koalicia si ustavou vytieraju zadok, ficove blaciace ovce a dezorientovani dochodci tlieskaju.
Dnes to je teda rokov čo boh trestá Slovensko.
boli tam kde vláda... je to jedna žumpa.
že nevedia tak dobre transformovať ako smeráci. :D
a to sme najchudobnejší v tej zlej EU vďaka ktorej sa máme najlepšie doteraz. :D :D :D
aj smeráci majú mimovládky a asi každý jeden z nich... na tie sa zatiaľ nik nepozrel.. a skutočná sranda začne až keď šimečkova mamka bude slabý odvar smerákov. :D Predpokladám, že zdravé jadro robertovie to samozrejme vytesní ako každú robertovie zlodejinu.
a bartekovi koľko namerali?
Odporúčame