aj smeráci majú mimovládky a asi každý jeden z nich... na tie sa zatiaľ nik nepozrel.. a skutočná sranda začne až keď šimečkova mamka bude slabý odvar smerákov. :D Predpokladám, že zdravé jadro robertovie to samozrejme vytesní ako každú robertovie zlodejinu.

