odvtedy 16 rokov ubehlo. mali by sme poďakovať mamutovi ferkovi tiež.
odvtedy 16 rokov ubehlo. mali by sme poďakovať mamutovi ferkovi tiež.
78 robotov stlačilo tlačítko, výplata príde na účet.
a ja že tam riešia chemtrails, čipy vo vakcínach a plochú zem.. a oni predpovedanie budúcnosti a AI. :D
fico je posypaný chemtrails.
štandardne.. 95% ľudí nerozumie o čo ide.
priemerná ročná teplota...
To sa nestalo lebo nahravky boli nelegalne.
Ovce pokľaknúť, preceda ide mať omšu. :D
ale to ovciam nevadí. robert je hrdina, nedodržuje ústavu.. a robert je hrdina, lebo pri 2 pohlaviach bojuje za ústavu. :D ficovolič je škodca.
ano, donútila roberta dodržať ústavu. :D :D :D
to je reálne.. lebo tí lógovia by nehrali o politické body ako robert...
ukáž mi krajinu NATO v ktorej bola vojna.
Pred ficom Slovensko nezachráni nikto.
a čo si tým získalo?
fico porušoval ústavu ale to nevadí. či?
ku dnu ťahá titanic vláda a parlament.. opozícia sa môže len prizerať.
pol roka meškáš.
Fico si uz s pentou podava ruky. :)
A vagabundi ako skupina okolo gaspara maju nove a silnejsie prava. Slusny obcan ty plat dane.
Odporúčame