šukaj je prvý z 26 000, ktorým to súd vrátil.. to lebo sme si všetci rovní.
šukaj je prvý z 26 000, ktorým to súd vrátil.. to lebo sme si všetci rovní.
on to rok oslavuje. :D
Tak makaj poriadne aby som mal z coho zit mojko.
Smeraci transformuju po svojom.
A tych 30 000 je za ake obdobie? Prispevok na CHD je cca 2680 € stvrtrocne na 1 ZŤP
My mame 4x viac....
Na tie podradne prace sa migranti hodia. Problem je, ze nam chyba pracovna sila na miesta s vyssou pridanou hodnotou... ti co robia pri pase nemaju co ponuknut.... takze aj ked ich nahradia indovia, nic to neprinesie
Vacsina Indie je linik IX... to by mali ako kus domova.
Tak ich vymenme za ficovolicov. Bude o 99% menej vyciciavacov.
Minimalna mzda je urcena pre vas, ficovych volicov a obdivovatelov. Pripadne pre vietnamcov a indov. Normalny clovek s IQ nad 10 za min. mzdu nevstane z postele.
Zase sa ta banda smeracka nabali pri transformovani statnych penazi na smeracke..
však to že mu nesiaha ani po členky je pochvala.. kto by sa chcel rovnať vagabundovi čo preváža drogy a zbrane z trestnej činnosti.
však preto šiel do diery indie. :D radačovský ale bude na očiach.
no fero joke môže byť veľvyslancom keď aj radačovský. :D
to čo znamená, že prekročil 30% hranicu a blíži sa k 40% zvoliteľnosti?
ten bol od roku 2000 ako tajomník veľvyslanca zrovna v Indii. :D mal 20 rokov skúseností kým sa stal veľvyslancom...
nie nadarmo vznikol výraz prázdny oblek.
keď dajú za diplomata Radačovského, môžu aj Meliška alebo fera joke.
koľko energie musíte venovať tomu aby ste vytesnili za čo Vás fico má. :D
čo si? bľačiaca ovca alebo zmätený dôchodca? :D
Odporúčame