Kali klame jak na beziacom pase. On uz tym smerackym ovciam nedava seno ale rovno hnoj.
Kali klame jak na beziacom pase. On uz tym smerackym ovciam nedava seno ale rovno hnoj.
fico má šťastie, Slovensko smolu.. burina vydrží veľa.
keď o tom kto je blbý.. zaraď sa..
Robert Fico na chate v Cifaroch:
"Moji volici su blaciace ovce a zmateni dochodcovia"
všetci cicajú naše dane, zľava doprava a zhora dole.. fico celý život kariérna vyžírka, keď nerátam 2 nočné za 60 rokov, tak nevytvoril jedinú hodnotu... ostatní detto, v živote to nepracovalo, len šíria nenávisť, kradnú a rozdeľujú spoločnosť, hlupota ich za to ešte obdivuje a miluje. Jarjabek 30 rokov v politike, čo ako politik priniesol? Richter kedy vytvoril hodnotu atď... všetky tie staré páprdy v parlamente čo od komunizmu tam vysedávajú... čo je za nimi vidno okrem škôd?
tak čo tu pletieš pôžičky keď v tom nie je pointa. pôžičku musíš vrátiť aj s úrokom.. keď smerák transformuje štátne peniaze na svoje tak nevráti nič, akurát nabudúce ukradne 2x toľko.
tak tak, veď len vytvorila národný rekord.
si sprostejší ako si bežný občan Slovenska nevolič fica na prvý pohľad myslí. Tie transformované štátne peniaze na smerácke peniaze sú pôžičky? mažgút nevedel načo dostal transformovaných 400 000 štátnych peňazí...
a ešte mi napíš aké štátne pôžičky na nehnuteľnosti si dostal, je to zaujímavá informácia....
Presne tak, žiadne obecnú úrady, máme okresy a to stačí. namietso 2900 zastupiteľstiev 79. Aj tak to tam je samý darmožráč.
V parlamente, keď má koalícia 79 opičiek, ktoré hlasujú ako majú prikázané poslať ich do zadnice a nahradiť jedným ... aj platovo.
už treba politikov začať kontrolovať a zosobňovať škody a zlé rozhodnutia. Tí zmrdi sú tu pre nás, nie my pre nich,
my ich platíme, my ich živíme, nie oni nás.
Občan precitni, aj ficotrúby, preberte sa.
Buď máš dôchodok z toho čo si si usporil, alebo z toho čo štát unesie.. a nie vyžierať deti a vnukov.
Najskor zabezpec primerane dochodky aj do buducna, potom dochodkovy strop. Vy zmrdi smeracki nicite z principu.
Každý krok roberta je proti občanovi.
Ešte by mohli nejakého smeráka zabiť, okradnúť, znásilniť... aby sa vláda začala venovať aj iným trestným činom. :D
problém je, že pravdu vie málokto. A ten kto ju vie, ju nepovie.
pred 80 rokmi nás pred náckami ochránilo ZSSR + západ.. a teraz Ukrajina + západ.
Transformuje statne peniaze na smeracke.
Rusi okušuju vlastnu medicinku. Len tak dalej. Cez zimu im bude rovnaka zima ako ukrajincom.
Trestnopravnu zodpovednost nechce lebo smeraci maju 110 politickych mimovladok.
Co zase riesite. V ustave mame 2 pohlavia, auta pred obchodmi a homosexualne manzelstva na matrike nezapisu. To t nam musi stacit. A este vagabundi maju beztrestnost.
Kedyze to PS vladlo? Vrat sa na zem.
Odporúčame